FOTOGALÉRIA: Keby boli autá supermodelky

Ako by vyzerali Mercedes-Benz, KIA či Toyota, keby boli supermodelkami? Profesionálna fotografka odpovedá na túto otázku setom perfektných fotografií.
Vydané  Text: 

Viktorija Pashuta z Kalifornie sa už v minulosti stala terčom celosvetovej pozornosti pre to, ako priradila modelov k internetovým prehliadačom a sociálnym sieťam. Pinterest bol ryšavý feši v červenom obleku, Google Plus štíhly model v nevkusnom farebnom oblečení s červenými hodinkami. Jeden z jej počinov sa týka aj automobilov, respektíve automobilových značiek. Do svojho projektu zapojila modelky rôznych „charakterových typov“ so stylingom korešpondujúcim s našimi predstavami o automobilových značkách. Výsledkom sú pôsobivé fotografie, ktoré predstavujú automobilky v celkom odlišnom svetle. Pozrite si, ako by vyzerali značky Mercedes-Benz, KIA, Volkswagen, Aston Martin, Rolls-Royce, Toyota, Chevrolet, Hummer, Porsche, Jeep, Low Rider, Ferrari a Tesla, keby boli modelkami. Naozaj peknými modelkami! Mrzí nás iba jedno: že fotografka do personifikácie nezahrnula značky Škoda, Hyundai a Lada! Fotografie Viktorije Pashuty boli publikované v magazíne BASIC Magazine a potom na rôznych miestach po internete.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?