VIDEO: Priateľka potrebovala pomôcť s predajom jazdenej Hondy. Neuveríte, čo kvôli nej spravil!

Čo myslíte, pomohlo?
Vydané  Text: 

Kým na Slovensku vám kamaráti pri predaji jazdeného vozidla pomáhajú zvyšovať hodnotu stáčaním kilometrov alebo prehlásením vozidla mimo povodňovú oblasť, v USA obľubujú emotívne videoklipy. Najnovšie sa o to pokúsil jeden americký pár, ktorý sa snaží predať 21 ročnú Hondu Accord s viac ako 227 000 kilometrami na tachometri. Za tri dni si reklamu pozrelo niekoľko miliónov ľudí, vďaka čomu cena auta vzrástla z pôvodných 499 dolárov na 100 000!
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »Spravodajstvo

Podvodníci a zlodeji si vydýchnu. HAKA oficiálne končí po 7 rokoch. Iniciatívu občanov štát prebrať nechcel, vraj kto by to robil

  • HAKA, občianska iniciatíva, ktorá pomáhala hľadať kradnuté vozidlá, končí. Štefan Farkas a Roman Grožaj projektu venovali niekedy aj 12 hodín denne a bez akéhokoľvek financovania.

     Zaujímali nás dôvody, prečo s projektom končia a čo bude nasledovať. Prikladáme archívny rozhovor so zakladateľom Štefanom Farkasom z mája 2019
  • Redakčný špeciál

    Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

  • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

     Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.