AKTUÁLNE: Richard Hammond zažil pri natáčaní druhej série The Grand Tour hrozivú nehodu!

Elektromobil po nehode zhorel do tla.
Vydané  Text: 

Pred niekoľkými minútami došlo k oficiálnemu vyhláseniu produkčného tímu relácie The Grand Tour, ktorej hlavnými predstaviteľmi sú Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Pri natáčaní vo Švajčiarsku sa Hammondovi stala vážna dopravná nehoda, jeho auto zhorelo do tla.


Našťastie sa mu podarilo dostať z auta von a následne bol vrtuľníkom prevezený do nemocnice. Podľa posledných správ je v stabilizovanom stave a vyviazol len so zlomeninou dolnej končatiny. Okolnosti nehody ešte nie sú objasnené, no požiar s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobili batérie elektrického konceptu Rimac One.

Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!


ODPORÚČANÉ