The Grand Tour – Poznáme dátum premiéry druhej série!

Jezza, Škrečok a Kapitán pomalý sa čoskoro vrátia s pokračovaním úspešného The Grand Tour
Vydané  Text: 


Plodný to rok. Nielenže sa nám vrátili obľúbení moderátori v novej relácii The Grand Tour, o reštart sa pokúsila aj BBC s obmeneným tímom. Potvrdilo sa tak staré pravidlo, že všetko zlé je na niečo dobré. Posledná séria Top Gearu pritom nebola vôbec zlá, a preto si pôvodné trio musí dať na pokračovaní záležať.


Aj keď môžeme ich prvú sériu označiť za podarenú, niekedy sme museli bojovať s nevydarenými vtipmi či dokonca nudou. Nový závodný jazdec, Američan, vadí azda každému. Amazon, ktorý The Grand Tour na internete vysiela a financuje, si tiež musí dať pozor na patenty BBC. Rozhovory s celebritami tak nahradili skečom, v ktorom sa nejakej celebrite cestou do štúdia stane smrteľná nehoda. Pekné na papieri, trápne v realite. Momentálne už prebieha strih druhej série a my dúfame, že sa z úvodných chýb ponaučili.


Pri natáčaní druhej série navštívili aj obľúbenú destináciu Slovákov – Chorvátsko. V tradičných testoch budeme môcť vidieť aj Ford GT, Porsche 911 GT3, McLaren 720S alebo Lamborghini Huracan Performante. Podľa najnovších informácií si prvý diel série budeme môcť pozrieť už v priebehu októbra.

Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »Spravodajstvo

Podvodníci a zlodeji si vydýchnu. HAKA oficiálne končí po 7 rokoch. Iniciatívu občanov štát prebrať nechcel, vraj kto by to robil

  • HAKA, občianska iniciatíva, ktorá pomáhala hľadať kradnuté vozidlá, končí. Štefan Farkas a Roman Grožaj projektu venovali niekedy aj 12 hodín denne a bez akéhokoľvek financovania.

     Zaujímali nás dôvody, prečo s projektom končia a čo bude nasledovať. Prikladáme archívny rozhovor so zakladateľom Štefanom Farkasom z mája 2019
  • Redakčný špeciál

    Finále testu AUDI Q8 SUV: Skvelé auto, čo dodať. Sumarizujeme dôvody, prečo by ste si ho mali kúpiť aj vy

  • Audi Q8 SUV je síce športové auto, ale aj rodinné. Je to SUV, ale s estetikou kupé a bezrámovými oknami ulahodí aj oku estéta. No a technologická vyspelosť, to je triumf, ktorý má Audi pripravený pre každého zákazníka bez ohľadu na stupeň výbavy.

     Pozrite sa s nami na tri časti seriálu o Audi Q8 SUV.