Cestovanie so psom: Prestávka na ceste, ktorú by si vybral váš pes

Cesta autom je pre zvieratká často stresujúca. Pustiť psíka z vôdzky na odpočívadlách v blízkosti diaľnic sa odváži málokto. McDonald’s Triblavina už vyše roka poskytuje pre psíčkarsku komunitu službu navyše vo forme venčiska.

Vydané  Text: 

Ide o miesto, kde si každý pes užije slobodný výbeh. Túto atrakciu si obľúbili aj hostia so psíkmi z blízkeho okolia, ktorí ju nezriedka využívajú na stretnutia pri káve a občerstvenie s inými psíčkarmi. S riešením pohodlného oddychu pre psy aj ich majiteľov na cestách prichádza spoločnosť McDonald’s, ktorá sieť svojich reštaurácií rozšírila minulý rok o prevádzku na diaľničnom exite Triblavina, v úseku diaľnice D1 medzi Bratislavou a Sencom.

„Sme radi, že týmto ponúkame motoristom možnosť na príjemnú prestávku, v rámci ktorej si môžu chvíľku odpočinúť od šoférovania, občerstviť sa či vychutnať si kvalitnú kávu z McCafé,“ hovorí Anton Novotný, majiteľ McDonald’s Triblavina.

McDonald's Triblavina

McDonald’s Triblavina

Inzercia

Advertisement

„Súčasťou reštaurácie je obľúbený McDrive pre tých, ktorí sa ponáhľajú. Pre ostatných návštevníkov je pred prevádzkou prichystaných celkovo 41 parkovacích miest a dve miesta pre autobusy. Nechýbajú ani štyri rýchlonabíjacie stanice pre elektromobily. V exteriéri reštaurácie sa nachádza vonkajšie detské ihrisko – playland a venčisko pre štvornohých cestovateľov,“ dodáva.

„Rozumieme, že štvornohí miláčikovia sú plnohodnotnou súčasťou rodín našich návštevníkov a nezriedka ich sprevádzajú na cestách.

Parkoviská v blízkosti diaľnic zvyčajne neposkytujú možnosti voľného výbehu pre psov, preto sme sa rozhodli vytvoriť komfortný a bezpečný priestor na aktívny oddych, ktorý psy potrebujú,“ vysvetľuje franšízový partner spoločnosti Anton Novotný, ktorý reštauráciu na diaľničnom exite Triblavina prevádzkuje.

Priestor s výbehom s rozmermi 5 m × 18 m sa nachádza hneď vedľa terasy, vďaka čomu si zákazníci môžu vychutnať obľúbené menu pri pohľade na svojho štvornohého miláčika. Pre tých majiteľov, ktorí chcú mať svojho psíka pod drobnohľadom, umiestnila reštaurácia do výbehu aj veľký stôl s možnosťou objednať si jedlo pomocou MyOrder. Okrem dôležitého vybavenia ako miska na vodu, či kôš na exkrementy, ponúka výbeh aj trhaciu tyč, či preliezku s tunelom.

Inzercia

Inzercia


ODPORÚČANÉInzercia

Advertisement