Fotogaléria:Mercedes-Benz G 55 AMG (2008)

Auto na operatívny leasing je možné objednať ako z eshopu! Online si vyberiete model auta, parametre zmluvy či rozsah služby a jazdíte už do 24 hodín.


Auto na operatívny leasing je možné objednať ako z eshopu! Online si vyberiete model auta, parametre zmluvy či rozsah služby a jazdíte už do 24 hodín.

AVIS Slovensko spustil novú webovú stránku www.avislease.sk, prostredníctvom ktorej sa ktokoľvek dostane k novému vozidlu na dlhodobý nájom len zopár klikmi, a to do 24 hodín. V postpandemickej dobe nedostatku áut je to naozaj neuveriteľné.

 

Inzercia

Advertisement

20. APRÍL 2022, BRATISLAVASpoločnosť United Lease Group, s.r.o. líder v prenájme a leasingu automobilov na Slovensku, ktorý prevádzkuje značku AVIS Slovensko, úspešne pokračuje vo svojom cieli digitalizovania svojich služieb a spúšťa webovú stránku s bohatou ponukou vozidiel na operatívny leasing. Zákazník si tak do detailu vie preskúmať ponuku vybraných vozidiel vrátane ich výbavy a priamo na webe si vypočítať nájomné za operatívny leasing. 

Samotný podpis zmluvy či preberanie vozidla preberá takisto bez papierov – digitálne! 

Kľúčové body správy:

  • AVIS zavádza digitálny predaj služieb dlhodobého prenájmu už aj pod divíziou AVIS Lease
  • V roku 2021 spustil AVIS digitálny predaj unifikovanej ponuky nájmu vozidiel na strednodobý interval od 6 do 18 mesiacov pod divíziou AVIS MaxiRent a už od roku 2018 funguje pod divíziou AVIS Rent a CarAVIS Rent a Van automatizované rezervácie osobných a úžitkových vozidiel podľa ich skutočnej dostupnosti na krátky čas od 1 dňa, s vyzdvihnutím na pobočke už do 60 minút
  • Spoločnosť zintenzívňuje svoj zámer byť univerzálnym poskytovateľom služieb mobility pre právnické i fyzické osoby
  • Značka AVIS plánuje do konca roka obslúžiť v rámci divízie AVIS Lease viac ako 500 zákazníkov.

 

Spoločnosť AVIS pokračuje v naplnení svojho cieľa stať sa univerzálnym poskytovateľom mobility a prináša inovatívny spôsob, ako si zákazník, či už súkromný alebo firemný, môže zabezpečiť dlhodobú mobilitu jednoducho, bezpečne a rýchlo. A to predovšetkým bez čakania a ONLINE. 

Zákazník si môže vyberať z ponuky niekoľkých desiatok vozidiel od popredných svetových výrobcov automobilov. Centrálnemu nákupu AVIS sa totiž darí naďalej zabezpečovať pre klientov širokú ponuku okamžite dostupných áut aj napriek tomu, že vo svete a najmä v Európe druhým rokom trvá čipová kríza, ako aj nedostatok materiálov v dôsledku situácie na Ukrajine.

Najnovšími štvorkolesovými lákadlami v ponuke AVIS sú nový Volkswagen Golf Variant či modernizovaná KIA Ceed. Okrem toho sa veľkej obľube zákazníkov teší aj francúzsky extravagantný a elegantný model DS4. Aj tradičné bestsellery, ako Peugeot 208 čVolkswagen Taigo, sú však dostupné pre klientov bez čakania.

Celý proces objednania vozidla prebieha v online priestore. Zákazník si vyberie z ponuky vozidiel to, ktoré mu najviac vyhovuje, či už veľkostne, cenovo, motoricky alebo výbavou. Následne si zvolí niektorý z preddefinovaných mesačných nájazdov a samotnú viazanosť kontraktu. 

ďalšom kroku vyplní svoje osobné alebo firemné údaje a obratom dostane cenovú ponuku a informáciu, či sa vyžaduje zloženie zábezpeky za vozidlo. Zábezpeku stanoví v prípade firemného klienta algoritmus po vyhodnotení finančných ukazovateľov žiadateľa.

V rámci služieb AVIS operatívneho leasingu ako modernej alternatívy ku kúpe vozidla má zákazník zabezpečené bezstarostné využívanie služieb spoločnosti AVIS. V rámci mesačného nájomného v ňom má zákazník zahrnuté služby ako povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, diaľničnú známku, asistenčnú službu či v prípade plánu Prémium aj sezónne prezutie a servisnú údržbu.

 

Výhody operatívneho leasingu voči štandardnej kúpe vozidla sú okrem iného pri operatívnom leasingu:

  • platba 1 mesačného nájomného so zahrnutými službami
  • podpis zmluvy na diaľku a digitálne preberanie/odovzdanie vozidla
  • 100% daňovo uznateľný náklad v podobe nájomného bez zaťaženia súvahy pre firmy
  • profesionálna a komplexná starostlivosť
  • 24/7 podpora pre vodičov

Služba operatívneho leasingu sa teší obľube u zákazníkov, ktorí sa chcú sústrediť na pre nich podstatnejšie veci a starostlivosť a starosti o autá prenechávajú profesionálom. Služba je šitá na mieru pre kohokoľvek. „Či už hľadáte vozidlo do firmy, pre seba alebo svoju rodinu, ste živnostník a hľadáte vozidlo nevyhnutné pre vaše podnikanie, alebo potrebujete zabezpečiť správu vozového parku pre celú vašu spoločnosť. Služba operatívny leasing od AVIS Vám ušetrí mnoho času, úsilia a finančných prostriedkov,“ prezradil generálny riaditeľ spoločnosti AVIS, Juraj Šulhaň.

Spoločnosť AVIS tvorí svoju ponuku vozidiel aj s ohľadom na životné prostredie. V roku 2021 sa spoločnosti podarilo prekonať ambiciózny cieľ znížiť flotilové emisie CO2: pôvodný zámer priemerných hodnôt 95g/km CO2 ešte znížila na úroveň 92,5g/km CO2.

 

AVIS je globálnym mobility lídrom s viac ako 11 000 pobočkami v 180 krajinách sveta a poskytuje svojim klientom komplexné služby mobility, vrátane služieb operatívneho leasingu. Pokrytie služieb AVIS operatívneho leasingu vo svete si môžete pozrieť  na tomto odkaze. Značka AVIS Slovensko je súčasťou globálnej siete prevádzkovateľov prenájmu a leasingu vozidiel. Spoločnosť prevádzkuje svoje služby na Slovensku pod značkou AVIS od roku 1996.

 

 

Naskenujte QR kód a pozrite si aktuálnu ponuku vozidiel AVIS alebo navštívte web www.AVISLease.sk

 

Pokračujte na ďalší príspevok »Inzercia

Advertisement