Technické údaje Toyota Avensis Kombi 2.2 D-CAT (2012)

| Značka | Toyota |
| Model | Avensis |
| Typ | Kombi 2.2 D-CAT |
| Rok výroby/modelový ročník | 2012 |
| Dĺžka | 4780 mm |
| Šírka | 1810 mm |
| Výška | 1480 mm |
| Rázvor | 2700 mm |
| Prevádzková hmotnosť | 1595 kg |
| Užitočné zaťaženie | 545 kg |
| Objem batožinového priestoru (min.) | 543 dm3 |
| Objem batožinového priestoru (max.) | 1609 dm3 |
| Max. výkon | 177 kW |
| Max. výkon pri | 3600 ot./min |
| Max. krútiaci moment | 400 Nm |
| Max. krútiaci moment pri | 2000-2800 ot./min |
| Max. rýchlosť | 220 km/h |
| Zrýchlenie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Palivo | nafta |
| Objem valcov | 2231 cm3 |
| Usporiadanie valcov | 50 |
| Počet valcov | 4 |
| Poháňaná náprava | predná |
| Typ prevodovky | manuálna |
| Počet prevodových stupňov | 6 |
| Kombinovaná spotreba | 5,9 l/100 km |
| Emisie CO2 | 159 g/km |
| Cena |






















