VIDEOTEST: Opel Astra s trojvalcom a CVT prevodovkou? Táto kombinácia nám zamotala hlavu

Modernizovaný Opel Astra K neprináša výrazné dizajnové zmeny. Aj naďalej však ponúka výbavu z vyšších tried za rozumnú cenu (Matrix svetlomety, AGR sedadlá). **Prekvapením je integrácia nových pohonných agregátov od General Motors,** ide pritom o výhradne trojvalcové agregáty 1.2 a 1.4 Turbo kombinované s manuálnou alebo automatickou prevodovkou CVT. **Pri vhodnej kombinácii motora a výbavy sa z modelu Astra stáva jedno… Prečítať celé
Vydané Text: 
Modernizovaný Opel Astra K neprináša výrazné dizajnové zmeny. Aj naďalej však ponúka výbavu z vyšších tried za rozumnú cenu (Matrix svetlomety, AGR sedadlá). **Prekvapením je integrácia nových pohonných agregátov od General Motors,** ide pritom o výhradne trojvalcové agregáty 1.2 a 1.4 Turbo kombinované s manuálnou alebo automatickou prevodovkou CVT. **Pri vhodnej kombinácii motora a výbavy sa z modelu Astra stáva jedno z najlepších rodinných áut do 15 000 eur na trhu,** ktoré vyniká komfortom, spotrebou aj bezpečnosťou.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!
ODPORÚČANÉ


ZO SVETA

Nové 100 % clo na elektromobily z Číny bude realitou! A to je len začiatok

  • Americký automobilový priemysel a regulačné orgány sa obávajú, že ak sa čínske elektrické vozidlá dostanú do Spojených štátov, domáce značky im nebudú schopné konkurovať. Bidenova administratíva však údajne dospela k tomu, čo považuje za riešenie: Na čínske elektrické vozidlá zavedie plné 100-percentné dovozné clo.