VIDEOTEST: Testovali sme najdrahšiu Scalu, stojí za to?

Prečo sa Rapid už nevyrába? Prečo jeho miesto obsadila Scala? A prečo je drahšia než jej predchodca? Nuž, odpoveď je jednoduchá. Škoda Scala je proste vo všetkom lepšia. A dobré veci sa platí.
Vydané Text: 
Scala nemala inú možnosť, ako posunúť hru vyššie. Koniec-koncov, má to aj vo svojom mene. Po latinsky totiž scala znamená schod alebo rebrík a nový model Škody je minimálne o dva stupienky vyššie, než Rapid, za ktorým všetci smútia.

Prečo je Škoda Scala drahšia ako Rapid? Vysvetlenie je jednoduché:

Predstavenie akéhokoľvek nového modelu škodovky so sebou prináša veľký hype a určité očakávania pomerne veľkej fanúšikovskej základne, ktorá si len málokedy dáva servítku pred ústa. Vášnivú diskusiu však nedávno rozpútalo oficiálne zverejnenie cenníka modelu Scala, ktorý je vo vyšších výbavách drahší a prekračuje magickú dvadsaťtisícovú hranicu. **My sme sa pozreli bližšie na to, či je zvýšená cena tohto... Prečítať celé

Pokrok nezastavíš a myslím, že namiesto smútenia by bolo fér radšej sa tešiť z toho, čo navyše Scala ponúka, lebo toho nie je málo.ODPORÚČANÉ


ZO SVETA

Nové 100 % clo na elektromobily z Číny bude realitou! A to je len začiatok

  • Americký automobilový priemysel a regulačné orgány sa obávajú, že ak sa čínske elektrické vozidlá dostanú do Spojených štátov, domáce značky im nebudú schopné konkurovať. Bidenova administratíva však údajne dospela k tomu, čo považuje za riešenie: Na čínske elektrické vozidlá zavedie plné 100-percentné dovozné clo.