BMW zvoláva rad 3 kvôli airbagu

BMW zvoláva automobily radu 3 na preventívnu servisnú prehliadku. Dôvodom je podozrenie na nesprávnu činnosť čelného airbagu spolujazdca.
Vydané  Text: 

Zvolávacia akcia sa týka 1,6 milióna automobilov radu 3, generácie E46, vyrobených od mája 1999 do augusta 2006, vrátane špičkového typu M3. Automobilka u nich z vlastnej vôle preventívne vymení predný airbag spolujazdca, aby čo najviac znížila riziko jeho nesprávnej aktivácie. Aktuálna akcia je rozšírením minuloročnej, ktorá sa týkala 240 000 automobilov rovnakého typu. Dôvodom výmeny sú pochybnosti o plynovom generátore pri automobiloch iných výrobcov, ktorí používajú podobný systém od rovnakého dodávateľa. BMW pritom doteraz neeviduje žiadnu poruchu svojho systému, ani sťažnosť naň.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?