Táto kombinácia Porsche 356C a techniky modelu 911 je to najkrajšie, čo dnes uvidíte!

**Od chvíle, kedy prišiel Singer na scénu v roku 2009, každý si chce ukrojiť kus koláča z Porsche restomod scény** – ale doteraz žiaden z nich sa nemohol porovnávať s výtvorom Roba Dickinsona. Ak chcete vyčnievať z davu v týchto dňoch, musíte urobiť niečo iné. Odlišný je výraz akým možno opísať výtvor firmy Emory Motorsports Porsche 356 C4S. Extrémne… Prečítať celé
Vydané  Text: 
**Od chvíle, kedy prišiel Singer na scénu v roku 2009, každý si chce ukrojiť kus koláča z Porsche restomod scény** – ale doteraz žiaden z nich sa nemohol porovnávať s výtvorom Roba Dickinsona. Ak chcete vyčnievať z davu v týchto dňoch, musíte urobiť niečo iné. Odlišný je výraz akým možno opísať výtvor firmy Emory Motorsports Porsche 356 C4S. Extrémne čistý a nádherný je ten druhý. Vyrobený pre klienta, ktorý si chcel vziať auto na lyžovačku na východnom pobreží Ameriky, **je to jedinečný projekt, ktorý sa spája karosériu Porsche 356C z roku 1964** (možno to najkrajšie auto vyrobené v Stuttgarte) s pohonom všetkých štyroch kolies Porsche 911 z roku 1990. Svätokrádež, mohli by niektorí namietať. Ale určite nebudú veď tento výtvor vyzerá neskutočne dobre a navyše je použiteľný – odvážime sa hovoriť dokonca o klasickom Porsche, ktoré nielen krásne vyzerá.
Pokrstené budúcim majiteľom ako „AllRad“, s pridaním robustných pneumatík a diskov z čierneho plechu, spolu s na mieru vyrobeným strešným nosičom, **robia z tohto unikátu asi naj prekvapujúcejší off-roader na cestách.** A nielen krásny, ale aj rýchly. Kombinácia štvorvalcového motora Emory-Rothsport s **maximálnym výkonom 147 kW (200 koní) a pohotovostnou hmotnosťou len 975 kg** zabezpečí, dostatok sebavedomia pri pouličných šprintoch z križovatky. Vytvorenie unikátneho restomodu je o detailoch. S volantom Momo Heritage, nádherne zeleným interiérom a tými žltými hmlovkami, všetko na tomto AllRad-e upozorňuje na moderné retro. Existuje niečo štýlovejšie ako toto?

ODPORÚČANÉInzercia

Advertisement