Najkrajšie valentínske odkazy sa nechávajú kde? No predsa na autách!

Valentínske odkazy si môžu dávať zaľúbenci rôzne. Lístočkami, správami, cez pesničky na želanie, ale najklasickejšie vyznanie lásky dostávame práve vďaka autíčku. Môže byť napr. celé pokreslené srdiečkami od snehu, polepené romantickými lístočkami, alebo dámam nechá ich ctiteľ za stieračom ružu.
Vydané  Text: 

Kde ste si našli najčastejšie svoju „valentínku“ vy? Pozrite sa s nami na niektoré vyznania lásky, kde hralo hlavnú úlohu práve vozidlo. A viete, že naň píšu svoje milostné odkazy väčšinou muži? **Jedným ťahom**
**Ružičkový ctiteľ**
**Papierový romantik**
**Ešpézetkový maniak**
**Filmový znalec**
**Milý babrák**
**Klasik, ale poteší**
**Pozorovateľ**
**Zúfalec**
**Výmyselník**
**Nebezpečne vášnivý**
*Zdroj: pinterest*
Pokračujte na ďalší príspevok »ROZHOVOR

Martin Jahn zo Škoda Auto: Budeme ponúkať spaľovacie autá, kým to bude legislatívne možné; ale racionálne plánovať sa dá iba na dva roky.

 • Otvorený rozhovor odpovedá na viaceré otázky o budúcnosti značky Škoda. Racionálne môžeme odhadovať budúcnosť na dva roky, prekvapuje Jahn v rozhovore pre denník Autoviny.sk.

   Rozprávali sme sa o nástupe elektromobility, zmene na luxusnú značku, ale aj o tom, či je zmena spotrebiteľského správania dôvodom na zmenu obchodného modelu automobilky. Veľmi jednoznačne sa Jahn vyjadril aj o budúcnosti úžitkových vozidiel pod značkou Škoda.
 • MOTO

  BMW R 1250 RS: Rýchlo a ďaleko

 • Mníchovský dvojvalcový motor typu boxer neodmysliteľne patrí k ikonickému cestovnému enduru, ktorému nik nepovie inak ako GS.

   Lenže keď už konštruktéri majú túto techniku, vedia ju použiť aj v iných modeloch. a pre inú cieľovú skupinu. Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 3/2024
 • Nový model

  Malé žihadlo. Nová Cupra Born VZ má mohutnejší výkon, adaptívne tlmiče a bubnové brzdy. Na jeden záťah prejde až 570 km

 • VZ je skratkou slova Veloz, čo znamená po španielsky rýchly a tradične označuje najvýkonnejšie verzie modelov značky.

   CUPRA Born VZ má výkon zvýšený na 240 kW (326 k), zrýchľuje z 0 na 100 km/h za iba 5,7 sekundy a maximálnu rýchlosť má elektronicky obmedzenú na 200 km/h. V minulom roku CUPRA predala 45 300 kusov Bornu, čo predstavuje medziročný nárast o 44,4 %.