SÚŤAŽ: Vyhrajte 2x bezplatný vstup do wellness v hoteli Patince! Stačí odpovedať na jednoduchú otázku.

Zapojiť sa môžete do konca tohto týždňa!
Vydané  Text: 

Aj tento týždeň vám časopis Auto Motor a Šport prináša možnosť vyhrať hodnotné ceny! Teraz sa môžete zapojiť do súťaže o 2x trojhodinový vstup do wellness v hoteli Patince ****.
Vďaka dvom lístkom budete mať jedinečnú príležitosť uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta. Stačí, ak tento týždeň odpoviete na ďalšiu jednoduchú otázku, týkajúcu sa aktuálneho vydania motoristického časopisu Auto Motor a Šport. **OTÁZKA: Akému produktu sme sa venovali v EXTRA téme? (Nájdete aj na titulke časopisu)** ODPOVEDAJTE KOMENTÁROM [TU](https://www.facebook.com/automotorasport/posts/909451885878518), ALEBO POD PRÍSPEVKOM NA STRÁNKE AUTOVINY.SK DO 03.12.2017! VÝHERCU VYHLÁSIME NA NAŠEJ FACEBOOKOVEJ STRÁNKE V PRIEBEHU NASLEDUJÚCEHO TÝŽDŇA.
Foto: www.wellnesspatince.sk
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?