Nová Mazda 6 – Pozrite si prvé oficiálne fotografie!

Bomba? Ani nie..
Vydané  Text: 

Koncept Mazda Vision Coupe sa automobilke podaril a tajne sme dúfali, že niektoré dizajnové prvky preberie nová Mazda 6. Žiaľ, ako pri modeli CX-5, aj pri novej šestke stavili dizajnéri na evolúciu. Dôkazom sú prvé dve fotografie, ktoré Mazda nedávno zverejnila. Odkaz modelu CX-5 tak nájdeme aj v interiéri. Dizajn palubnej dosky nie je typický. Zvláštny je hlavne pohľad na prázdne miesto pod stredovými výduchmi klimatizácie.
Pod kapotou sa tiež objaví nový preplňovaný benzínový motor SKYACTIV-G 2,5 T. V ponuke však nájdeme aj atmosférické verzie s možnosťou vypínania dvoch valcov. Nebudú chýbať ani rôzne bezpečnostné systémy či radarový tempomat. Viac sa dozvieme na autosalóne v Los Angeles, kde novinku 29. novembra oficiálne predstavia.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?