U nás je offroad aj auto, ktoré výjde na vyšší obrubník. V Afrike znamená prekonávanie nemožného.

(VIDEO) Všetky slová sú zbytočné, toto skrátka musíte vidieť.
Vydané  Text: 

Demokratická republika Kongo (Konžská demokratická republika) má cesty ďaleko vzdialené od toho, za čo ich považujeme u nás. Je tam preto množstvo nechcených príležitostí, ako offroadové vozidlá otestovať v praxi, v nenormálnom teréne a za podmienok, ktorým sa tie naše ani nemôžu priblížiť. Medzinárodný výbor červeného kríža tento víkend zverejnil na svojom účte na Twitteri video, v ktorom poukazuje na podmienky, v ktorých musí pracovať. Tri vozidlá MAN KAT 1 s nákladom prechádzajú cez niečo, čo ani nie je cestou, ale skôr riekou. Sú vzájomne prepojené lanami a aj napriek tomu, že sa zabárajú do hmoty z vody a blata do hĺbky viac ako jedného metra, dokážu prekážku prekonať. Keby to nebolo na videu, asi by tomu ani nikto neuveril:
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?