Fotogaléria k testu HECHT COCIS RED

Zvažujete kúpu jednoduchého elektrického skútra od značky Hecht? Prečítajte si našu recenziu, v ktorej sumarizujeme naše skúsenosti s týmto nápadným a prekvapivo lacným elektrickým skútrom.

Je určený do mesta, stačí vodičský preukaz na auto a vyžaduje minimálnu údržbu.
Stojí toľko, čo lepší mobil, čo prirodzene vzbudzuje zvedavosť a možno aj pochybnosti.
Vydané  Text: 

Hecht Cocis patrí medzi najlacnejšie elektrické skútre na trhu. Spĺňa zákonné podmienky na to, aby bol klasifikovaný ako motocykel kategórie L1e-B, takže ak na ňom chcete jazdiť, musíte mať zaplatené PZP, riadne osadenú tabuľku s evidenčným číslom vzadu a na hlavne mať prilbu. Výkonnostné parametre sú slabšie, rovnako aj kvalita vyhotovenia motocykla, napriek tomu to nepovažujeme za zásadný nedostatok. Ak je skúter bezpečný, za čo ručí jeho importér, môže byť vhodným dopravným prostriedkom na krátke vzdialenosti s pridanou hodnotou v podobe tichej a veľmi lacnej prevádzky. Odporúčame pred kúpou Hecht Cocis vyskúšať na vlastnej koži a zvážiť aj ostatné motocykle, ktoré má Hecht v predaji – tých modelov je viac, napríklad Hecht Betis, stoja za pozornosť.
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk


ODPORÚČANÉ