Zvládli by ste preskúšanie v autoškole? Takto vyzerá oficiálny test pre mladých vodičov

Myslíte si, že keď ste skúseným šoférom, bez problémov by ste zvládli súčasné testy autoškoly, ktoré dostávajú mladí ľudia na záverečnej skúške? Pravda je, že väčšina našich čitateľov spraví tieto testy s nedostatočným výsledkom. Vyskúšajte sa, u nás je to zadarmo, bez reklamy a bez registrácie.
Vydané Text: 

Pri neustálom vylepšovaní motorov je nevyhnutné inovovať aj palivá

Ako vo všetkých technologických odvetviach, aj v oblasti palív pre spaľovacie motory prebieha neustály vývoj. Špecialisti zo spoločnosti OMV v spolupráci s poprednými výrobcami áut, výskumnými centrami a univerzitami neustále pracujú na inováciách.

Víkendový kvíz: Poznáte slogany najznámejších automobiliek?

Každý si myslí, že keď číta a počuje slávny slogan, automaticky ho vie priradiť k automobilke. Lenže nie je to vôbec tak jednoduché a jednoznačné, o čom vás možno presvedčí náš víkendový kvíz.ODPORÚČANÉ


ZO SVETA

Nové 100 % clo na elektromobily z Číny bude realitou! A to je len začiatok

  • Americký automobilový priemysel a regulačné orgány sa obávajú, že ak sa čínske elektrické vozidlá dostanú do Spojených štátov, domáce značky im nebudú schopné konkurovať. Bidenova administratíva však údajne dospela k tomu, čo považuje za riešenie: Na čínske elektrické vozidlá zavedie plné 100-percentné dovozné clo.