Nový Citroën C4, videotest Defendera, pozor na doklady v aute, test Honda Jazz a Jazz Crosstar | Nedeľník

Každú nedeľu pre vás pripravujeme výber toho najčítanejšie a najzaujímavejšieho z nášho webu www.Autoviny.sk
Vydané  Text: 

Nový auto motor a šport č. 07/2020 je už v predaji!

Prinášame vám kompletný obsah nového vydania časopisu auto motor a šport! Číslo 7/2020 je v predaji od pondelka 15.6.2020 hneď s dvomi prílohami EXTRA!

Každú nedeľu pre vás pripravujem súhrn správ, ktoré sa na základe čitateľského ohlasu ukázali ako najzaujímavejšie, najdôležitejšie alebo skrátka najčítanejšie. V priebehu týždňa pre vás napríklad kolegovia Michal a Juraj pripravili skvelý videotest nového Land Rovera Defender, venovali sme sa problematika ponechávania dokladov vo vozidle počas parkovania, spravodajsky sme podchytili aktuálne záplavy na Slovensku, zverejnili prvé jazdy na horúcich novinkách Honda Jazz a Honda Jazz Crosstar, boli sme pri otvorení prvej slovenskej rýchlonabíjačky na elektromobily od IONITY a nesmieme zabudnúť ani na článok o nádhernom SUV kupé CITROEN C4.
Ilustračná fotografia: Moderné automobily majú rôzne bezpečnostné funkcie, napríklad aj kamerou sledované okolie vozidla, ako Honda E, no význam praktických skúšok je naďalej nesporný. Ak chcete za svojím vozidlom ťahať ťažší príves, napríklad karavan, je potrebné absolvovať osobitnú skúšku.
Nezabudnite, že okrem webstránky www.autoviny.sk nás nájdete aj na Facebooku Auto Motor a Šport – Slovensko, na YouTubeInstagrame. Prevádzkujeme tiež špeciálny portál AUTOSKOLA.AUTOVINY.SK, kde nájdete testy autoškoly – bez registrácie, bez reklám a úplne zadarmo. Na ďalšom portáli AUTOSKOLA.AUTOVINY.SK/KVIZY nájdete veľké množstvo zábavných, poučných a zaujímavých kvízov o autách, histórii autopriemyslu, o rekordoch a značkách. ### NEDEĽNÍK – najčítanejšie, najdôležitejšie a najzaujímavejšie príspevky uplynulého týždňa.

Nový SEAT Ateca 2020: všetky informácie na jednom mieste!

Z Atecy sa stalo malé Tarraco. Výrazná modernizácia prospela v ideálnom čase, estetika však nie je všetko - Ateca prešla aj vylepšením techniky.
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk


ODPORÚČANÉ