Kvíz: Spoznáte naše testovacie autá len podľa interiéru?

Trúfnete si uhádnuť značku a model auta len podľa fotografie interiéru s priestorom pre vodiča? Nech sa páči, vyskúšajte.
Vydané  Text: 
Správne odpovede nájdete v druhej polovici článku aj s odkazmi na naše redakčné testy. ## #1
## #2
## #3
## #4
## #5
## #6

## Správne odpovede ### 1: Ford Ecosport

Test Ford Ecosport 1.5 TDCI: Najlacnejšie SUV od Fordu v najdrahšej verzii

V redakčnom teste pre AUTOVINY sme mali Ford Ecosport vo verzii s pohonom AWD a 1,5-litrovým naftovým motorom TDCI EcoBlue s manuálnou prevodovkou. Naozaj vydarená kombinácia, čítajte náš test ďalej.

### 2: Hyundai Kona

ZAČIATOK DLHODOBÉHO TESTU: Hyundai Kona 1.0 T-GDi M6 Comfort

Voľba ľudu Do dlhodobého testu sme si vzali crossover Hyundai Kona, ktorý vyniká najmä nezameniteľným dizajnom. Nie je to tajomstvo: Kona hrá najmä na emócie, avšak nemá sa za čo hanbiť. Čo je zvláštne na tej našej? Je to najobľúbenejšia verzia medzi zákazníkmi.

### 3: Mitsubishi Outlander

TEST: Mitsubishi Outlander PHEV ide vlastnou cestou! Má v reálnom živote zmysel?

Mitsubishi Outlander PHEV je jednou nohou v budúcnosti, druhou v minulosti. Ide o fascinujúce spojenie moderného hybridného pohonu s tradičným terénnym vozidlom.

### 4: Volkswagen Tiguan

S Tiguanom po stopách Tomáša Baťu (test VW Tiguan 1.5 TSI EVO Highline)

Volkswagen Tiguan nie je potrebné zvlášť predstavovať, ale má zmysel venovať pozornosť jeho technike, ktorú využijete na stredne dlhej ceste. Overovali sme, do akej miery vie nahradiť vodiča na diaľnici a či benzínový motor v SUV dáva zmysel.

### 5: Ford Ranger

Test Ford Ranger WildTrak: Kúsok Ameriky na každý deň

Jazdili sme najpredávanejší pick-up v Európe. Čím sa môže Ford Ranger vo výbave WildTrak chváliť a v kde sme odhalili jeho nedostatky?

### 6: Hyundai i30 Fastback
Erik Stríž je motoristický novinár, redaktor denníka Autoviny.sk a redaktor časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. Zvýšenú pozornosť venuje legislatíve súvisiacej s dopravou a bezpečnosti.

Zaujíma vás riešenie dopravného problému alebo pre nás máte tip na článok? Napíšte na tip@motoristickynovinar.sk


ODPORÚČANÉ