Räikkönen skúša iné monoposty

Aktuálnu sezónu si Kimi Räikkönen asi predstavoval inak, za volantom to však rozhodne nezabudol. So súpermi zvučných mien si zmeral sily aj v nedávnom netradičnom preteku.
Vydané  Text: 

Kimi, majster sveta z roku 2007, sa na štart postavil ako jediný zo súčasnej generácie pilotov F1, súperom mu boli bývalí jazdci Martin Brundle, Johnny Herbert a Anthony Davidson. Monoposty najvyššej kategórie ale vymenili za stroje, ktoré so súčasnou F1 majú spoločný iba počet sedačiek a tak trochu aj zvuk, za kosačky na trávu. S Ferrari má tento rok Kimi od stupňa víťazov stále ďaleko a podľa viacerých odborníkov má značný podiel na jeho neúspechoch aj fakt, že sa so svojim Ferrari F14 T dostatočne nezžil. Kosačka, aspoň tá tmavozelená John Deere, so štartovým číslom 98, mu je evidentne bližšia. Hoci nevedno koľko času strávil tréningom na nej, na trati nechal všetkých za sebou a po preteku sa postavil na najvyšší stupienok. ![WJ4f-hlZGK4](http://img.youtube.com/vi/WJ4f-hlZGK4/0.jpg) S ohľadom na vysoké tempo na extrémne hrboľatej trati sa zdá, že Kimi má problémy s chrbtom, ktoré ho trápili minulý rok definitívne za sebou. Každopádne ho však pretek bavil, keďže na jeho inak seversky kamennej tvári sa na úvod rozhovoru po pretekoch objavil bežne nevídaný náznak úsmevu.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?