Slovenská epizóda The Grand Tour je na spadnutie! Poznáme dátum dlho očakávanej premiéry

Legendárnu trojicu najbližšie uvidíme už 16. júna v špeciáli zo Slovenska.

Vydané  Text: 

Grand Tour sa už čoskoro vráti na obrazovky fanúšikov motorizmu s novým dobrodružstvom Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamesa Maya. Tentokrát v špeciálnom vydaní s názvom The Grand Tour: Eurocrash sa trojica vyberie na cestu strednou Európou.

Clarkson, Hammond a May prejazdia viac než 2 000 kilometrov cez Poľsko, Slovensko, Maďarsko a Slovinsko. Na svojej ceste budú jazdiť „autami, ktoré by nikto nechcel mať” a budú sa zúčastňovať rôznych výziev, ktoré sú pre nich typickou príležitosťou ukázať svoj nekonvenčný prístup k riešeniu problémov. Okrem toho v špeciálnej epizóde uvidíme sovietsku verziu F1, lukostreľbu či veľkolepé finále, ktoré by ste mohli pokojne vidieť aj v jednom z filmov série Rýchlo a zbesilo.

Slovenská epizóda The Grand Tour je na spadnutie

Vzhľadom na vek protagonistov a posledné škandály, toto by mohol byť jeden z posledných momentov, keď budeme môcť sledovať túto trojicu spoločne na jednej obrazovke. Posledné špeciálne epizódy The Grand Tour by sa mali objaviť v priebehu nasledujúcich rokov, pričom Eurocrash príde už 16. júna a ďalšie plánované epizódy pravdepodobne koncom roka 2024.

 

Inzercia

Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!


ODPORÚČANÉInzercia

Inzercia

Advertisement