Aktuality

Nová kolekcia od De Agostini - rallye pretekárske automobily!

RALLYE PRETEKÁRSKE AUTOMOBILY od De Agostini
RALLYE PRETEKÁRSKE AUTOMOBILY od De Agostini

Rallye má už dlhé roky veľké množstvo fanúšikov, ktorí sledujú svoje obľúbené tímy a hľadajú informácie a zaujímavosti o slávnych jazdcoch, automobiloch a pretekoch.

Vydavateľstvo De Agostini sa rozhodlo zhromaždiť všetky tieto informácie na jednom mieste – v pútavom časopise, ktorý je spolu s miniatúrou automobilu súčasťou najnovšej kolekcie Rallye Pretekárske Automobily.

Objednajte si kolekciu v predpredaji na stránke DeAgostini.com. Použite kód: KÓD, a získajte darček navyše pri objednávkach do 12.10.2022 -> EXKLUZÍVNY HRNČEK!

O kolekcii

Nakladateľstvo De Agostini poznajú predovšetkým fanúšikovia modelárstva. Kolekcie, ktoré vydavateľstvo vydáva, sú už niekoľko rokov veľmi obľúbené. V každom čísle najnovšej kolekcie RALLYE PRETEKÁRSKE AUTOMOBILY sa zoznámite s jedným konkrétnym vozidlom. Okrem modelu v mierke 1: 43 bude každé vydanie sprevádzať časopis, v ktorom sa fanúšikovia rallye zoznámia so zaujímavosťami a technickými detailmi každého vozidla, dozvedia sa všetko o jazdcovi a tiež o preteku, kde s daným vozidlom bojoval o víťazstvo.

O modeloch

Najnovšia kolekcia predstavuje vôbec prvýkrát ucelený rad modelov vozidiel majstrovstiev sveta v rallye v mierke 1 : 43. Každý model v kolekcii bol vyrobený z kovu s precízne prevedenými plastovými dielmi. Za zmienku stojí aj starostlivé stvárnenie vizuálnej stránky automobilov, najmä ich verné „vojnové farby“.

O objednávke

Kolekciu RALLYE PRETEKÁRSKE AUTOMOBILY si môžete objednať aj na našich internetových stránkach.

Prečo sa oplatí objednanie kolekcie? Nikdy Vám neunikne žiadne číslo, pretože všetky budú doručené na vašu adresu (poštovné a balné je zadarmo). Navyše v štandardnej ponuke získate jedinečné darčeky: 3 plagáty, zoraďovač, zošit a model Fordu Fiesta WRC 2017 v mierke 1: 43! V ponuke Premium získate okrem darčekov zo štandardnej ponuky navyše päť modelov rallye vozidiel Škoda v mierke 1: 43!

Rallye pretekárske automobily

Kolekcia modelov vozidiel rallye určite zaujme všetkých fanúšikov motorizmu a rallye závodov. A to v neposlednom rade preto, že je to doposiaľ nevydaná, exkluzívna kolekcia, vďaka ktorej sa čitatelia zoznámia s tým najzaujímavejším z adrenalínového sveta rallye pretekov!

Na nič nečakajte a objednajte si kolekciu v predpredaji na stránke DeAgostini.com. Použite kód: KÓD, a získajte darček navyše -> EXKLUZÍVNY HRNČEK!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Test Moto Guzzi V7 Stone 850 v auto motor a šport č. 8/2022 na strane 82
MOTO

Nefalšovaný zážitok / Test Moto Guzzi V7 Stone 850

Začiatok leta vyhnal teploty do šialených výšok. Preto keď sa nám v redakcii objavila žlto-čierna Moto Guzzi V7 Stone, hľadali sme spôsob, ako naplno využiť jej potenciál na schladenie sa. Keďže vieme, že Záhorie ponúka veľa zážitkov spojených s vodou, dlho sme neváhali.