Kia dodá 130 vozidiel pre Australian Open 2022 a otvára Kia Arénu, v ktorej sa odohrajú zápasy

Kia Arena s kapacitou 5 000 miest bola slávnostne otvorená ako štvrté najväčšie turnajové miesto v Melbourne Parku.
Vydané Text: 
* **Kia pokračuje v dlhoročnom partnerstve s Australian Open ako hlavný partner už od roku 2002** * **Kia dodá 130 vozidiel pre pohodlnú a bezpečnú prepravu hráčov, funkcionárov zápasov a VIP** * **Digitálna kampaň „Aces for Oceans“ na zvýšenie povedomia o oceánskej plastovej kríze a inovatívnom prístupe spoločnosti Kia k udržateľnosti** * **Plne elektrický crossover Kia EV6 bude vystavený v Melbourne Parku** Spoločnosť Kia Corporation podporí Australian Open 2022 (AO22), prestížny tenisový grandslamový turnaj, sériou marketingových aktivít, ktoré zdôraznia víziu spoločnosti a jej záväzok k udržateľnej mobilite. Kia ako hlavný partner AO22 usporiadala 13. januára oficiálnu ceremóniu odovzdania vozidla v novokrstenej **Kia Arene v Melbourne Parku**, na ktorej sa zúčastnili vedúci pracovníci Kia a Tennis Australia, bývalý šampión Australian Open **Rafael Nadal** a tenisový šampión na invalidnom vozíku **Dylan Alcott**.
**Kia poskytne flotilu 130 vozidiel**, ktorú tvoria modely: obľúbené SUV **Sportage**, MPV **Carnival** a plne elektrický crossover **EV6**. Vozidlá budú počas Open od 17. do 30. januára prepravovať hráčov, funkcionárov zápasu a VIP hostí v pohodlí a bezpečí po Melbourne Parku. „Ako hlavný partner Australian Open už viac ako dve desaťročia sa tešíme pretrvávajúcej spolupráci a zároveň upevneniu statusu Australian Open ako jednej z najvzrušujúcejších športových udalostí na svete,“ povedal **Artur Martins, vedúci oddelenia Kia Global Brand & Customer Experience**. „V súlade s naším záväzkom podnecovať inovácie, ktoré sú inšpirované prírodou, sme radi, že môžeme spolupracovať s Tennis Australia a fanúšikmi, aby sme pomohli zachovať oceánske prostredie na celom svete prostredníctvom našej kampane „Aces for Oceans“. S každým esom podaným počas AO a za účasti online fanúšikov pomôže Kia tým, ktorí túžia dosiahnuť svoje tenisové sny, darovaním tenisového vybavenia vyrobeného z recyklovaných odpadových materiálov Austrálskej tenisovej nadácii,“ dodal. Kľúčovým pre AO22 je inaugurácia Kia Arény, štadióna s kapacitou 5 000 miest, na ktorom sa budú konať turnajové zápasy. Kia Aréna je štvrtým najväčším štadiónom Australian Open v Melbourne Parku a bola postavená pred podujatím v roku 2022. Mimo turnajového harmonogramu sa bude využívať aj ako miesto pre rôzne kultúrne, športové a zábavné podujatia. **Riaditeľ turnaja Australian Open Craig Tiley** ocenil dve desaťročia trvajúce partnerstvo medzi automobilkou Kia a AO. „Partnerstvo medzi Kia a Australian Open je jedným z najdlhších v austrálskom športe. Vážime si a rešpektujeme tento jedinečný vzťah, ktorý nám pomohol rozvinúť AO na prémiové celosvetové športové a zábavné podujatie, akým je dnes,“ povedal Tiley. „Dôkazom nášho silného vzťahu je, že stojíme tu vedľa Kia Arény, symbolu priateľstva medzi Kia a AO v Melbourne Parku.“ Okrem týchto aktivít bude mať Kia stánok EV6 a ďalšie marketingové aktivity s pútavým digitálnym obsahom. Ako exkluzívny hlavný partner Australian Open od roku 2002 bude Kia naďalej ponúkať inovatívne zážitky súvisiace so značkou zákazníkom na celom svete, pričom bude využívať rôzne synergie vytvorené z partnerstva Australian Open.ODPORÚČANÉ


Poradca pri kúpe

Stále príťažlivejšia ponuka / Jeep Avenger

 • Jeep Avenger prišiel minulý rok na európsky trh s čisto elektrickým pohonom. Odvtedy sa situácia posunula a dnes dostanete toto kompaktné SUV aj s čisto benzínovým a mild hybridným motorom a už aj spojenie spaľovacieho motora s automatickou prevodovkou.

   Odomkli sme celý článok z auto motor a šport č. 6/2024 
 • Test motocykla

  Ako pierko / Yamaha RayZR

 • Ak hľadáte malé, ľahké a obratné premiestňovadlo do mesta, prichádza Yamaha s niečím, čo vás môže zaujať. Navyše nestojí veľa peňazí a o jeho spoľahlivosti vôbec netreba pochybovať.

    
 • Servis

  Nevydržali ani 100 000 km: Desať najhorších áut v teste odolnosti

 • Uvažujete nad kúpou nového auta a jeho dlhodobá spoľahlivosť je pre vás kľúčová? Potom by ste mali poznať výsledky nemeckých testov dlhodobej odolnosti áut. Nedopadli dobre ani pre nemecké značky.

   Dlhodobým testom odolnosti prešlo viac ako 100 áut.