Aktuality

SEAT vypočul zákazníkov! V autách ponechá tento obľúbený prvok

Svet sa mení, stáva sa čoraz viac digitalizovaným. S tým rastie aj dopyt po tesnejšom prepojení tohto digitálneho sveta s automobilom. Modernizované modely SEAT sú sériovo vybavené systémom SEAT Connect 3.generácie, vďaka čomu má užívateľ všetky informácie o vozidle neustále vo svojom smartphone (poloha, pohyb, jazdné údaje, stav paliva, uzamknutie na ďiaľku, komunikácia so servisným partnerom a ešte mnoho ďalšieho). Aby mal užívateľ aj pri používaní svojho vozidla všetky informácie na dosah, infotainment vozidiel SEAT je dostupný vo dvoch variantoch:

S tradičnými otočnými ovládačmi

Úplne nový SEAT Media System Plus s uhlopriečkou 8,25 palca ponúka kombináciu najnovších funkcií s ovládaním fyzickými hardverovými tlačidlami. SEAT Media System Plus tvorí plnohodnotný základ v ponuke modelov Ibiza, Arona, Ateca a aj pre úplne nový Leon vo všetkých štyroch výbavových stupňoch. Ku všetkým potrebným informáciam sa tak dá jednoducho dostať cez jeden klik. Navyše pre zmenu intenzity hlasitosti a pohyb v menu slúžia dva otočné ovládače po bokoch. a umožňuje tiež úplnú integráciu smartfónu cez systém Full Link pre zariadenia s iOS, alebo Android.

Infotainment SEAT 2021

Plne dotykový za príplatok

Pre nadšencov najmodernejších technológií ponúka SEAT príplatkovú nadstavbu, v podobe vstavanej navigácie SEAT Navi System s 25,4cm (10 palcovým) Retina displejom s vysokým rozlíšením. Voliteľný Navi system s ovládaním gestami a adaptívnou navigáciou s trojrozmerným (3D) zobrazovaním, zohľadňujúcou dopravné informácie v reálnom čase. Všetky informácie sa okamžite zobrazia na digitálnom združenom prístroji SEAT Digital Cockpit, vybavený konfigurovateľným Retina displejom s uhlopriečkou 26 cm (10,25 palca), ktorý je prepojený so systémom infotainmentu. Rozdelenie displeja infotainmentu je plne prispôsobiteľné a je len na vodičovi, aké informáci chce mať dostupné.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

VW Golf R (auto motor a šport č. 10/2022)
Testy

To sú tlaky! Test VW Golf R

Vrcholná verzia Golfu chce byť auto, ktoré dokáže všetko. Voziť vás každý deň do práce v lete aj v zime, zabaviť vás na okreske, naháňať autá na okruhu a dokonca aj driftovať. Dokáže to všetko?