Aktuality

26-ročná žena v Nitre rozliala a zapálila benzín na OMV, pozrite si dve autentické videá

V utorok 21.4.2020 o 20:35 hodine sa istá 26-ročná žena podpálila benzín na čerpacej stanici.

Incident, o ktorom informovala polícia na svojej Facebook stránke, sa odohral na čerpacej stanici OMV v Nitre na Bratislavskej ulici.

Motívy páchateľky nie sú zrejmé, jej konanie ale bolo zámerné, čo dokazujú dve videá zverejnené na internete. Nevedno, či sa chcela podpáliť aj ona a v poslednej chvíli si tento zámer rozmyslela, alebo mala zámer poškodiť iba exteriérové priestory čerpacej stanice. Na videách je ale vidieť, že v momente, ako benzín zapáli zápalkou, je z jeho vznietenia prekvapená a v jednej chvíli jej dokonca horí noha.

Žena na zem pomocou najmenej dvoch tankovacích pištolí rozliala približne tridsať litrov benzínu, ktorý následne zapálila, jednalo sa o dve samotatné ohniská.

Všetky záchranné zložky boli včera vo večerných hodinách vyslané k požiaru na benzínovom čerpadle na Bratislavskej ulici v Nitre. Mladá žena z doposiaľ nezistených príčin vyliala na dlažbu z viacerých stojanov asi po 30 litrov benzínu a zapaľovala ich. Bezprostredne po čine ju zadržali policajti nitrianskej pohotovostnej motorizovanej jednotky. 26-ročná žena tak putovala na policajné oddelenie, kde sú s ňou vykonávané procesné úkony,” uviedla Polícia SR z Nitrianskeho kraja.

Prečítajte si aj:


Čo trápi slovenských motoristov? Toto sú najčastejšie problémy našich čitateľov

Redakcia (s)


Môžem na chvíľu zastaviť na parkovacom mieste „pre invalidov“? Odpovedáme na najčastejšie otázky o vyhradenom parkovaní

ERIK STRÍŽ


Sú vodiči SUV horší šoféri? Toto video poukazuje na nebezpečnosť veľkých áut v rukách nesprávnych ľudí

Redakcia (s)


Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie