Pozrite si hrdinského Chucka Norrisa v novej reklame na Toyotu!

**Dokáže nová Toyota Tacoma nahradiť Chucka Norrisa?** V tomto duchu sa nesie najnovšia reklama japonskej automobilky na ich najnovší pikap. **Video začína pohľadom na Chuckovu každodennú rutinu (relaxačné rozbíjanie tehál holými rukami),** keď ho zrazu preruší majiteľ Toyoty s prosbou o podpis. Akonáhle Norris fanúšikovi podpíše nový pikap, **z Tacomy sa stane hrdina, ktorý vystreľovacím lanom… Prečítať celé
Vydané  Text: 
**Dokáže nová Toyota Tacoma nahradiť Chucka Norrisa?** V tomto duchu sa nesie najnovšia reklama japonskej automobilky na ich najnovší pikap. **Video začína pohľadom na Chuckovu každodennú rutinu (relaxačné rozbíjanie tehál holými rukami),** keď ho zrazu preruší majiteľ Toyoty s prosbou o podpis.
Akonáhle Norris fanúšikovi podpíše nový pikap, **z Tacomy sa stane hrdina, ktorý vystreľovacím lanom zachráni človeka uväzneného v tekutom piesku, chytí do matracov padajúceho robotníka z lešenia, dá dole dieťaťu futbalovú loptu zo stromu a zvíťazí v súboji s agresorom v bočnej uličke.** A keď Tacoma akurát nezachraňuje alebo nebojuje, dokáže surfovať, tancovať na parkete a vyhrávať šachové turnaje. Všetko sa končí v reklamnej agentúre, ktorá sa rozhodla nahradiť Chucka práve novou Toyotou, čo nenechalo Norrisa chladným.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!


ODPORÚČANÉInzercia

Advertisement