Vyhlásenie súťaže o hodinky Suzuki Vitara v hodnote 150 €!

Váš záujem o našu poslednú súťaž nás veľmi milo prekvapil.
Vydané  Text: 

VEĽKÁ SÚŤAŽ O HODINKY V HODNOTE 150€ od Suzuki Slovakia
SÚŤAŽ: Vyhrajte hodinky Suzuki Vitara v hodnote 150€! Stačilo odpovedať na jednoduchú otázku a splniť základné podmienky pre účasť.

PODMIENKY:
1. Odpovedajte na otázku: Koľko hviezdičiek získal model Vitara v nárazových testoch Euro NCAP?
2. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky Auto Motor a Šport – Slovensko
3. Zdieľajte VEREJNE príspevok súťaže na svojom profile.

VEĽKÁ SÚŤAŽ O HODINKY V HODNOTE 150€ od Suzuki Slovakia
Do súťaže sa zapojili stovky čitateľov Autovín a Auto Motor a Športu, čo predčilo naše očakávania a presvedčilo nás, že máte záujem o ceny, ktoré pre vás pravidelne v redakcii pripravujeme. Zlosovanie výhercov naplánované v priebehu mesiaca február sme zrealizovali už dnes, 14. februára 2018, práve na Valentína. Výhercu sme vyberali náhodne výberom súťažiacich z komentárov na našom Facebookuv komentároch k článku súťaže. Z vybraných 20 súťažiacich sme potom opäť náhodne vybrali jedného, ktorý sa stal finalistom.
Výhercom súťaže o hodinky s brandingom Suzuki Vitara v hodnote 150 eur sa stáva:

Meno výhercu sme odstránili z dôvodu ochrany osobných údajovVýhercu kontaktujeme v priebehu tohto mesiaca, prípadne nech sa nám ozve skôr do správy na Facebooku s adresou, na ktorú budeme môcť hodinky doručiť.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?