Najtajomnejší šofér v dejinách filmu: Ani dnes by ste jeho ťahač nechceli na diaľnici stretnúť! (VIDEO)

Duel je úspešný Spielbergov film, pôvodne natočený pre televíziu. Dej je celkom jednoduchý, ale o to hrozivejší. Vystrašený a osamelý motorista Dennis Weaver je prenasledovaný na diaľnici v Kalifornii ťahačom Peterbilt 281 tanker. Jeho šoféra nikto nikdy neuvidí, môžete si všelijako predstavovať toto monštrum, pretože tak sa vo filme správa.
Vydané  Text: 

Jeho cisterna sa po celý film rúti na hlavného hrdinu, ktorý je neustále vytlačovaný z diaľnice. Zúriaca cisterna ho chce dostať pod vlak a stvára ďalšie nebezpečné kúsky.
Spielberg natočil film s rozpočtom 350 000 dolárov iba za dva týždne podľa historky Richarda Mathesona z Playboya, ktorý to vraj sám zažil.
Film má veľmi mysteriózny nádych. Má už svoj filmový vek, ale nápad je nadčasový. Pozrite si **[VIDEO](https://www.youtube.com/watch?v=SutDTIhbQ2g)** ukážku z filmu. Ale hlavne, nebojte sa cestovať po Amerike po jeho vzhliadnutí…
*Zdroj: IMDB.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?