Aktuality

Tesla Model S – Spoveď majiteľa, ktorý má vážnych problémov plné zuby!

Marques Brownlee je populárnym vlogerom, ktorý sa na internete venuje najnovším technickým hračkám. Záujem prejavil aj o automobilku Tesla a časom sa stal jej skalným fanúšikom. Nedávno si tak zaobstaral úplne novú Teslu Model S vo verzii P100D, ktorej dal dokonca aj meno – Apollo.

Tesla Model S – Spoveď majiteľa, ktorý má vážnych problémov plné zuby!


Ja by som však k názvu Apollo pridal číslicu 13, pretože mu Tesla spôsobila hneď niekoľko krízových situácií, ktoré sa mohli skončiť aj vážnou nehodou. Vo videu pod článkom spomína niekoľko bežných problémov s kvalitou. Každý záujemca si preto musí byť vedomí, že od mladej automobilky nemôže očakávať zázraky.

Tesla Model S – Spoveď majiteľa, ktorý má vážnych problémov plné zuby!

Brownleeho však netrápi ani tak kvalita vypracovania, ako chyby riadenia. Nedávno chcel na križovatke odbočiť vľavo, no auto sa rozhodlo nezatočiť a musel bojovať s riadením, aby dostal Teslu opäť pod kontrolu. Pre istotu už nepokračoval v jazde a musel zavolať odťahovú službu. V servise mu vymenili hrebeň riadenia, no onedlho sa situácia zopakovala. Marques mal vtedy veľké šťastie, že mu žiadne iné auto neskrížilo cestu, inak by došlo k nehode.


Majiteľ tak dáva Tesle poslednú šancu a zároveň sa pýta fanúšikov, čo si o tomto probléme myslia a či by nemal auto pri ďalšom vážnom probléme pre istotu vymeniť.
Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie