VIDEO: Škoda odhaľuje skutočný význam loga vo veľkolepom klipe!

Najnovší klip škodovky pripomína ukážku z hollywoodskeho filmu.
Vydané  Text: 

Celý klip sa odohráva v priestoroch múzea automobilky, kde prostredníctvom zmenšených zakladateľov, Laurina a Klementa, v skratke vysvetľujú históriu celej značky a loga. Nás ale okrem výborného spracovania, zaujalo odhalenie skutočného významu loga českej automobilky.


Automobilka v klipe priznala, že ide o štylizovanú hlavu Indiána, respektíve pôvodného obyvateľa Ameriky. Za tie roky sa však zmenilo natoľko, že toho Indiána v logu takmer nie je možné spoznať. V závere tak aj naďalej odporúča používať to tradičné vysvetlenie, na ktoré sme zvyknutí – okrídlený šíp.

Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?