Testy

VIDEOTEST: Škoda Kamiq očami našich fanúšikov. Čo hovoria na litrový trojvalec?

Prečítajte si aj:


BEST CARS 2020: Hlasujte za najlepšie autá roka!

Redakcia (s)


Kamiq nechce byť len ďalšou pragmatickou škodovkou a do segmentu malých crossoverov prináša atraktívny dizajn aj moderné technológie. Čo si o novom modeli myslia naši fanúšikovia? Dozviete sa vo videu!

Prečítajte si aj:


VIDEO: Vyskúšali sme Škodu Kamiq s trojvalcom 1.0 TSI za 25 000 eur. Takto to dopadlo:

Peter Orosz


Peter Orosz
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Bicykel, cyklista, ilustračné foto
Magazín

Povinná výbava cyklistov? Zákon poľavuje, ale bezpečnosť má byť na prvom mieste!

Zimy sa skracujú, čo neteší deti, ktoré čakajú na sneh, ale pre vodičov áut, motoriek a aj pre cyklistov to znamená možnosť jazdiť bezpečnejšie. Špeciálne cyklisti by však mali venovať najmä v jesennom a zimnom období ešte väčší dôraz na technický stav svojich bicyklov a bezpečnostnú výbavu. Zatiaľ čo zákon medzičasom mierne poľavil z povinností cyklistov, je stále na každom jednom človeku dôrazne zvážiť, čo by si predsa len mal na cesty vziať. Prilba už dávno nie je hanba, vesta je dôkazom zodpovednosti a zamyslieť sa nad nepovinnou výbavou tiež má zmysel.