Magazín

Nebojte sa v núdzi osloviť vodičov kamiónov o pomoc, odkazuje český kamionista Martin

Kolóna kamiónov v zime
Zdroj: facebook

Uviaznúť na zimných cestách nie je závidenia hodné, preto by ste si mali prečítať aj článok

[REDAKCIA RADÍ: Ako si skontrolovať zjazdnosť ciest na Slovensku](https://www.autoviny.sk/reportaze/118936/redakcia-radi-ako-si-skontrolovat-zjazdnost-ciest-na-slovensku)

Facebookom obletela úprimná spoveď kamionistu Martina, ktorý odkazuje slušným šoférom aby sa nebáli v núdzi osloviť aj kamionistov. Tí sú na dlhé čakania vybavený príslušenstvom, vďaka ktorému si vedia zaliať čaj či kávu...

Martin Cernocky na svojom facebooku pridal odkaz pre vodičov, ktorý zdieľalo viac ako 35 tisíc ľudí. Krásny príklad toho, ako sa ľudskosť vracia na cesty.

Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

Indian Scout Rogue (auto motor a šport č. 6/2022, foto: Juraj Hrivnák)
MOTO

Zlý chlapec. Test Indian Scout Rogue

Pohľad do slovníka hovorí, že rogue má v slovenčine viacero významov, no ani jeden nie je veľmi pozitívny. Azda najjemnejšie by sa to dalo preložiť ako nezbedník. To by sedelo na človeka. No ako je to v prípade, pokiaľ takto označíte motocykel?