ABT Passat CC

Prepĺňané benzínové verzie až o 40 koní (29 kW) silnejšie, úpravy podvozka, disky kolies až do 20 palcov. To je nový VW Passat CC v predstavách značky Abt Sportsline.
Vydané  Text: 

Kto hovorí, že komfortné kupé nemôže byť športové? Hans-Jürgen Abt rozhodne nie. A podľa toho úpravy pre VW Passat CC aj vyzerajú. Výkon motora 1.8 TSI dokážu zvýšiť z pôvodných 118 kW (160 k) až na 147 kW (200 k). Rovnaké plus pribudne aj k výkonu dvojlitrového TSI, ktorého verzia s nálepkou Abt má v papieroch 177 kW (240 k). Kilowatty a kone nepribudnú len k benzínovým prepĺňaným motorom, ale aj k jednotkám TDI. Čoskoro budú k dispozícii sady Abt Power na zvýšenie ich výkonu z pôvodných 103 kW (140 k) a 125 kW (170 k) na 124 kW (170 k), resp. 140 kW (190 k). Pokiaľ ide o úpravy podvozka, Abt priniesol pre Passat CC zníženie svetlej výšky pomocou kratších pružín, neuvádza však presne o akú hodnotu. V diskoch kolies ale máte jasno: z ponuky značky si dokážete vybrať exkluzívne ráfiky AR alebo BR s rozmerom od 18 do 20 palcov a príslušným obutím Continental alebo Dunlop.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?