Lamborghini Huracán: Z 0-300 km/h pod pol minúty

Atmosférický desaťvalec posiela na kolesá Huracánu ohromný výkon. Pri šialenom zrýchlení na maximálnu rýchlosť sa zapotil nielen jazdec, ale aj pohon 4WD.
Vydané  Text: 

Po desiatich rokoch výroby modelu Gallardo fanúšikovia viac ako túžobne očakávali nástupcu športového kupé s motorom V10. Testovací tím auto motor und sport exkluzívne ako prvý na svete podrobil nové Lamborghini Huracán LP 610-4 testu. A Huracán testovacích jazdcov… Konštruktéri modelu Huracán sa postarali o to, aby bolo na ďalšiu dekádu jasné, kto je na asfalte kráľom. Spávať môžu pokojne a s pocitom dobre vykonanej práce, dynamické parametre hovoria za všetko: 0 – 100 km/h: 3,1 s 0 – 200 km/h: 9,6 s 0 – 300 km/h: 27,6 s Pozrite sa, ako náš nemecký kolega vystrelil z miesta a do pol minúty si to traťou šinul rýchlosťou 300 km/h. ![5xp7eQ92HPM](http://img.youtube.com/vi/5xp7eQ92HPM/0.jpg) Prvý podrobný test superšportového kupé na svete si môžete prečítať [v aktuálnom vydaní auto motor a športu](http://www.autoviny.sk/novinky/14961-novy-auto-motor-a-sport-10-2014-v-predaji) spolu s ďalšími strhujúcimi aj praktickými článkami pre náročných motoristov.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?