Aktuality

POLÍCIA PÁTRA: Neznámy páchateľ sekerou doničil luxusné auto

Hriňovskí policajti majú plné ruky práce s hľadaním neznámeho páchateľa, ktorý v noci z nedele na pondelok zdemoloval luxusné auto Audi RS5 zaparkované pred miestnym barom. Zatiaľ nešpecifikovaným predmetom (pravdepodobne sekerou) zaťal niekoľko krát do predných pravých dverí, prednej masky, predného pravého blatníka, predných ľavých dverí, zadnej kapoty. Odnieslo si to aj čelné a zadné sklo a strecha auta. Škoda na aute je odhadnutá na 10-tisíc eur.

Polícia v Hriňovej žiada občanov o pomoc. V prípade, že ste boli svedkami tohto vandalizmu a máte bližšie informácie, ktoré by mohli viesť k dolapeniu páchateľa neváhajte kontaktovať políciu na známom telefónnom čísle 158, prípadne prostredníctvom správ na facebooku polície.

Nevynechajte tiež naše video-testy:
Rád skúšam nové veci a neznášam jednoliatý spôsob života. Práve vďaka tomu som sa dostal aj k písaniu článkov. V novinárskej branži sa pohybujem od roku 2015, začínal som ako kameraman a redaktor v košickej regionálnej televízií Naša (ktorá sa neskôr preorientovala na Košice:Dnes). 90% svojho času venujem video-tvorbe a fotografii, no popritom sa rád uvoľním aj pri ďalších kreatívnych prácach.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie