Aktuality

Audi spustilo súťaž o športový model TT! Takto ho môžete vyhrať:

Zastúpenie nemeckej prémiovej automobilky Audi sa na Slovensku rozhodlo usporiadať netradičnú súťaž o renovované Audi TT prvej generácie v zaujímavej konfigurácii S-line s motorom 1.8 T a pohonom všetkých štyroch kolies quattro. Auto je v perfektnom stave, navyše s netradičnou Jaspis zelenou metalízou a relatívne nízkym skutočným nájazdom kilometrov.

Zapojiť do súťaže sa môže každá fyzická osoba staršia ako 18 rokov s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky. Základnou podmienkou je byť fanúšikom na sociálnych sieťach Audi Slovensko a zodpovedať na súťažné otázky, ktoré postupne zverejňuje na stránkach náš šéfredaktor, Majo Bóna. Súťaž je momentálne v plnom prúde, hlasovať môžete najneskôr do 21. 6. 2019 (vrátane). Viac informácií o súťaži nájdete na stránke www.svetaudi.sk/projektt.

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie

image
Testy

Test Renault ZOE druhej generácie: Najazdili sme viac, ako avizuje výrobca

Renault Zoe sa pred niekoľkými dňami dočkal zásadnej modernizácie. Tretia generácia priniesla nielen evolučne vylepšený zovňajšok, ale aj významne lepší interiér a tiež výkonnejšie akumulátory schopné zabezpečiť dlhší dojazd. My sme nedávno otestovali Zoe v jeho druhej generácii, ktorú budete aj naďalej vidieť v showroomoch a možno aj v bazároch. Stojí za to, aby ste začali zvažovať kúpu?