Aktuality

Toto je finalistka č. 7: Ivana Gromová z Prievidze

Hyundai Miss Drive č. 7: Ivana Gromová (Prievidza)

Študentka biomedicínskeho inžinierstva v Žiline by sa v budúcnosti chcela venovať práve tomuto odboru. Momentálne okrem štúdia trénuje deti modernú gymnastiku, ktorej sa sama desať rokov aktívne venovala. Má aj skúsenosti s modelingom.

Vek: 23 rokov
Výška: 174 cm
Povolanie: Žilinská univerzita – Fakulta elektrotechniky a informačných technológií
Znamenie: býk


Miss Drive 2019 je sprievodnou súťažou aktuálneho ročníka najslávnejšej slovenskej súťaže krásy Miss Slovensko 2019, ktorej hlavným automobilovým partnerom je značka Hyundai. Ako každý rok, aj tentokrát sa prostredníctvom hlasovania uchádza o priazeň verejnosti dovedna 12 finalistiek, ktoré sa nesnažia osloviť prvoplánovo iba krásou, ale aj svojou osobnosťou a charizmou.

Hlasovať za svoju MISS DRIVE 2019 môžete hlasovať výhradne na webovej stránke MissDrive.sk. Vďaka svojmu hlasu pre jednu z 12 finalistiek sa môžete zapojiť do súťaže o hodnotnú výhru: HYUNDAI i30 FASTBACK!Hlasujte za Miss Drive 2019 a vyhrajte Hyundai i30 Fastback

Erik Stríž je redaktor magazínu Autoviny.sk a časopisu auto motor a šport. Pripravuje témy, aktuality a testy automobilov. V mediálnej oblasti pôsobí od roku 2007 a okrem automobilov sa venuje aj technológiám a bezpečnosti.
Kontakt: erik@striz.sk

Mohlo by vás zaujímať


Najnovšie zo sekcie