Chcete kúpiť jazdený Opel Corsa? Pozor na týchto „opravárov“

Toto je najhoršia oprava podvozka, akú sme za posledný čas videli – a to sme už na vlastné oči a na internete videli doslova všetko.
Vydané  Text: 
### Toto je najhoršia oprava podvozka, akú sme za posledný čas videli – a to sme už na vlastné oči a na internete videli doslova všetko. Keď si kupujete jazdené auto, musíte počítať s tým, že s ním bolo zaobchádzané všelijako. Napríklad tak, že bolo jazdené samozvanými pretekármi, ktorí však nevedia, čo je to apex, bolo používané extrémnymi šetričmi paliva jazdiacimi na 1000 ot./min., bolo x-krát ťuknuté na parkovisku a možno aj prevrátané či utopené.
Rozumný kupec si auto prezrie dôkladne a spolu interiérom a karosériou aj podvozok. Ak na ňom zbadá neodbornú prácu, záplaty, improvizácie, mal by dať od auta ruky preč. Rozpoznať odbornú od neodbornej práce je však pre laika častokrát veľmi ťažké, spolieha sa skôr na garancie od prechádzajúceho majiteľa a dôveruje svojmu prvému dojmu.
Tento prípad, ktorý je ešte k tomu zachytený na videu samotným „opravárom“, však každý rozpozná ako vrchol improvizácie a dočasných riešení. Už len samotný spôsob, akým sa opravár dostal k podvozku staršieho Oplu Corsa, je fascinujúci: prekotil celé auto na bok, pričom ho oprel o pneumatiky. Nasleduje pledája provizórnych záplat, odstraňovania nánosov špiny, korózie, tmelovania a ďalších úkonov.
Veľmi správne to vystihol svojím komentárom člen skupiny SATURDAY DANUBIA MEETING na Facebooku: *Dúfam že takto autá nikto z vás nerobí 😀 to je už životu nebezpečné*

ODPORÚČANÉ