Jazdiť v ružovom je teraz IN! Cukríková farba vládne medzi sexi boháčkami (FOTO)

Mnohé z najznámejších ženských šoférok si obľúbili práve túto farbu auta. Má ďaleko od klasiky, chcú na ceste jednoducho pútať pozornosť. Prejaviť v typicky mužskej motoristickej sfére svoju ženskosť. A kto sa nehanbí za ružové autíčko?
Vydané  Text: 

**Nicki Minaj** je kráľovná ružovej. V jej garáži sú samé exkluzívne autá a väčšina z nich práve ružová. Ako toto Bugatti.
**Amber Rose** je americká modelka a pózuje pred svojím ružovým džípom. Jeep Wrangler nie je zrovna auto, ktorému by sa táto farba hodila, ale budiž!
**Paris Hilton** nastavila latku vysoko do ružovej. Prvá mala aj ružové kolesá. Svoj ružový Bentley si kúpila na Vianoce.
**Katie Price**, známa aj pod menom Jordan je anglická celebritka a modelka a vlastní ružový Range Rover Sport. Ak ho bude chcieť predať, bude to mať ťažké.
Tak nielen ženy milujú ružovú. Fanúšikovia ostali v šoku, keď dal raper **Flo Rida** na sieť túto fotografiu, kde pózuje pred ružovučkým Veyronom. A prečo je ružový? Hneď to vysvetlíme. Hudobník sa pridal k mesiacu Boja proti rakovine prsníka, ktorého reklamnou farbou je práve ružová.
*Zdroj: celebritycarsblog.com*
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?