Idiot zničil svoje ďalšie BMW, tentokrát podpálil limuzínu radu 7

Ničením a podpaľovaním vlastných áut prezentuje svoju nespokojnosť s BMW.
Vydané  Text: 
Dr. Hadi Pourmohseni BMW
Dr. Hadi Pourmohseni upozorňuje na svoju averziu k značke BMW už celé roky. Doktor ohrozuje ostatných ľudí, ale za mrežami stále nesedí (screenshot z YouTube videa)


Dr. Hadi Pourmohseni je taliansky podnikateľ, ktorý aj napriek veľkej averzii k značke BMW aj naďalej kupuje jej autá a potom sa sťažuje, že niečo s nimi nie je v poriadku. S najväčšou pravdepodobnosťou sú jeho aktivity cielené s úmyslom poškodiť dobré meno automobilky BMW, zničil už tretie jej vozidlo.

BMW M6 dosekal sekerou v roku 2013 priamo pred bránami autosalóna vo Frankfurte nad Mohanom a nechal ho opraviť, aby ho mohol o rok neskôr pred autosalónom v Ženeve rozbiť opäť: tentokrát pomocou obrovského kladiva na rúcanie stavieb. Údajný dôvod? Nebol spokojný so zákazníckym servisom, podľa jeho slov sa predajca zriekal zodpovednosti za poruchové vozidlo.

V roku 2015 na autosalóne vo Franfkurte rovnaký muž odparkoval svoje otrasne vytuningované BMW Z3, aby ho priamo na ceste mohol zapáliť. Vedome a cielene ohrozoval všetkých prítomných len preto, aby upozornil na to, že sa mu niečo nepáči a že má s niečím problém. Na telefón si nahrával horiaci interiér BMW Z3, avšak ešte včas prišiel policajt s hasičským prístrojom a oheň zahasil.Najnovšie tento človek na seba upozornil tým, že pred múzeom značky BMW podpálil niekdajší top model, limuzínu radu 7. Starší bavorák sa stal obeťou cieleného podpálenia, ktorý z neho spravil vrak. Hadi si dal tentokrát pozor, aby mu jeho bavorák tentokrát nezachránili hasiči.Pýtate sa aj vy, prečo si tento človek aj naďalej kupuje autá od BMW, keď je s nimi aj tak nespokojný a keď ich potom zničí? Pýtajte sa ďalej, korektnej odpovede sa nedočkáte. Keď však čítate medzi riadkami, iste tušíte, že ide o zlú reklamu na objednávku. Nebudeme sa púšťať do špekulácií o tom, ktorý konkurenčný výroba by si mohol zaplatiť nejakého Pourmohseniho, aby ničil automobily s pôvodnou cenou presahujúcou aj 100-tisíc eur.


Zdroje: independent, jalopnikODPORÚČANÉInzercia

Advertisement