Americký Top Gear sa po roku vracia, zverejnil prvý trailer

Objavia sa v ňom herec William Fichtner, drag racer Antron Brown a motoristický novinár Tom „Wookie“ Ford. A, samozrejme, anonymný Stig.
Vydané  Text: 

Takto pred rokom sa americká verzia relácie Top Gear ukončila s tým, že po šiestich sériách už nepríde pokračovanie. Rok je však dostatočne dlhá doba na to, aby sa veci dramaticky zmenili a nová séria už klope na dvere. Pôvodný názov sa však mierne upraví na Top Gear America a ponúkne tiež iné obsadenie.

Prvý diel bude odvysielaný 30. júla na BBC America a objavia sa v ňom herec William Fichtner, drag racer Antron Brown a motoristický novinár Tom „Wookie“ Ford. V nápadne dramatickom a akčnom traileri možno zhliadnuť pretekársky špeciál BAC Mono, Hondu NSX (pod značkou Acura) a, samozrejme, nového Stiga. To je ten pán, ktorý je celý čas anonymne oblečený v pretekárskom oblečení s prilbou a jeho totožnosť sa prezradí až na konci. V minulosti ním bol napríklad aj Michael Schumacher.
Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?