Jazdiť v ružovom je teraz IN! Cukríková farba vládne medzi sexi boháčkami (FOTO)

**Nicki Minaj** je kráľovná ružovej. V jej garáži sú samé exkluzívne autá a väčšina z nich práve ružová. Ako toto Bugatti.

**Amber Rose** je americká modelka a pózuje pred svojím ružovým džípom. Jeep Wrangler nie je zrovna auto, ktorému by sa táto farba hodila, ale budiž!


**Paris Hilton** nastavila latku vysoko do ružovej. Prvá mala aj ružové kolesá. Svoj ružový Bentley si kúpila na Vianoce.


**Katie Price**, známa aj pod menom Jordan je anglická celebritka a modelka a vlastní ružový Range Rover Sport. Ak ho bude chcieť predať, bude to mať ťažké.

Tak nielen ženy milujú ružovú. Fanúšikovia ostali v šoku, keď dal raper **Flo Rida** na sieť túto fotografiu, kde pózuje pred ružovučkým Veyronom. A prečo je ružový? Hneď to vysvetlíme. Hudobník sa pridal k mesiacu Boja proti rakovine prsníka, ktorého reklamnou farbou je práve ružová.

*Zdroj: celebritycarsblog.com*