EXKLUZÍVNE: Nový Ford Focus zachytený bez maskovania!

Fotografiu zachytil náhodný okoloidúci.
Vydané  Text: 

Do redakcie portálu vezess.hu dorazila fotografia, ktorá kompletne odhaľuje vzhľad nového Fordu Focus. „Zdravím, myslím si, že som v Portugalsku videl nový Focus. Nedokázal som nasnímať viac fotografií, pretože ma začali naháňať. Žena v strede po mne kričala, aby som nič nefotografoval,“ okomentoval svoj zážitok autor fotografie Tamás. Ten ich pravdepodobne pristihol počas výroby propagačných materiálov.
My môžeme len dodať, že auto na obrázku sa veľmi podobá na zakamuflované Fordy, ktoré už nejaký čas testujú v skutočnej premávke. Už z prvej fotografie je jasné, že nová generácia bude pôsobiť oveľa dynamickejším dojmom ako súčasná. Vzhľad aktuálne predávaného modelu totiž mnohí označujú za nudný či priam ťažkopádny.
Nová generácia by mala priniesť vylepšené asistenčné systémy, vrátane poloautonómneho riadenia. Pod kapotou sa objavia už dobre známe preplňované motory 1.0 a 1.5 EcoBoost a časom by sa na trh mala prísť aj hybridná verzia. Ford Focus plánujú predstaviť už v priebehu tohto roka, presný dátum zatiaľ nepoznáme.
Automobilový priemysel čelí najťažšej skúške od samotného vzniku. Vysporiadať sa musí nielen s novými technológiami, reguláciou či elektrickou revolúciou, ale aj s čoraz častejším prehodnocovaním významu a dôležitosti automobilov v našich životoch. Ako to celé nakoniec dopadne, zatiaľ nie je známe. Transformácia sa však ešte len začína a budem veľmi rád, keď sa na túto cestu vyberiete spolu so mnou. Držte si klobúky!

Pokračujte na ďalší príspevok »Aktualizované

Nie je to žart: Boris Kollár bude prevádzkovať a sám šoférovať taxík, už čaká na licenciu. Témy rozhovoru so zákazníkom si určí sám

  • Znie to skoro ako vtip, lenže ním nie je. Bývalý predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozširuje svoje podnikanie o taxislužbu.

     Či už zákazníka zaujíma politika, transplantácia vlasov alebo rodičovské povinnosti, aj tieto témy môžu byť počas jazdy v taxíku prebraté.  
  • SERVIS

    Komfort vďaka odhlučneniu auta: Pozrite sa, ako vyzerá proces dodatočného odhlučnenia Škody Kodiaq

  • Nepríjemné zvuky počas jazdy? Takto si odhlučníte auto aj po rokoch!

     Dodatočné odhlučnenie auta výrazne zníži hluk, zvýši komfort pri cestovaní a chráni interiér aj pred tepelnými stratami. Koľko to stojí a ako ovplyvní odhlučnenie spotrebu a jazdné vlastnosti?