Elektrický. Bez kompromisov / Renault Kangoo Van E-Tech 100 % elektrický

SERVIS – Dnes je každý piaty predaný úžitkový elektromobil v Európe Kangoo. Aj nový Kangoo Van E-Tech 100 % elektrický sa chystá zužitkovať 10 rokov skúseností Renaultu v oblasti elektromobility.
Vydané Text: 

S dojazdom 300 km v cykle WLTP dokáže Renault Kangoo Van E-Tech 100 % elektrický bez problémov splniť bežné potreby firemných zákazníkov. Rýchlym nabíjaním dokáže za 30 minút získať dojazd až 170 km. Je tiež vybavený klimatizáciou s tepelným čerpadlom pre optimalizáciu spotreby a dojazdu najmä v chladnejších mesiacoch. ### Nabíjanie na mieru pre vašu firmu Nabíjanie zabezpečuje sériovo dodávaná 11 kW palubná nabíjačka, ktorá nabije auto z 15 na 100 % za 3 h 50 min. Za príplatok je k dispozícii 22 kW verzia. Nabíjanie jednosmerným prúdom zvládne Kangoo až do výkonu 80 kW. So samotnou otázkou, kde a ako nabíjať tak, aby to bolo pre vašu firmu alebo domácnosť výhodné, vám Renault rád poradí a ponúkne vám aj optimálne riešenie. Spoločnosť Renault spolupracuje s partnerom ZSE Drive, ktorý má v oblasti prevádzky a inštalácie nabíjacích staníc bohaté skúsenosti. Pri nákupe elektrického vozidla môže priamo predajca v predajni ponúknuť a vystaviť nabíjaciu kartu od najväčšieho prevádzkovateľa nabíjačiek na Slovensku, ZSE Drive, s vhodným tarifom podľa plánovaného využívania a nabíjania auta. S touto kartou môže zákazník nabíjať aj v zahraničí u najväčších hráčov na európskom trhu ako Ionity, EnBW, Allego a podobne.
K dispozícii sú aj riešenia na kľúč pri výstavbe vlastných nabíjačiek, ktoré môžu byť inteligentne riadené tak, aby nepreťažovali sieť. Podľa priania zákazníka možno tiež nastavovať rôzne pravidlá pre nabíjanie flotily vozidiel. Zároveň je možné nainštalovať nabíjacie stanice aj u zamestnancov firiem doma, a to vrátane riešenia vykazovania nákladov na nabíjanie zamestnávateľovi. Firemný aj súkromný zákazník si môže vybrať medzi kúpou a prenájmom nabíjacej stanice. V ponuke sú tak AC, ako aj DC nabíjacie stanice a ZSE ponúka aj online služby s možnosťou online štatistík nabíjania, alebo napríklad aj možnosť sprístupniť nabíjacie stanice verejnosti a spoplatniť nabíjanie na základe aktuálneho cenníka ZSE Drive.
### Prispôsobte ho svojmu podnikaniu Kangoo ponúka aj vo svojej elektrickej verzii jedinečný systém Open Sesame by Renault, vďaka ktorému je variabilnejšie než ktorýkoľvek konkurent a dokonale poslúži aj náročným zákazníkom.
Dôležitá je možnosť prispôsobiť si auto pomocou príslušenstva. Popri ťažnom zariadení je k dispozícii napríklad otočný rebríkový nosič. Je vyrobený z odľahčeného hliníka navrhnutého špeciálne tak, aby ste predišli poraneniu chrbta pri nakladaní a vykladaní. Slúži na to pomocný systém, ktorý potrebné úsilie znižuje o polovicu. Gumové koberce sú vodotesné, ľahko čistiteľné, umožňujú rýchlu montáž pomocou bezpečnostných klipsov a pre zaistenie ešte vyššej ochrany kabíny majú zvýšený okraj.
### Do servisu bez starostí Predajná a servisná sieť Renault PRO+ sa špecializuje na ponuku vozidiel a služieb prispôsobených na mieru potrebám podnikania. Uľahčuje každodenný život používateľov vozidiel a robí prestavbu firemných vozidiel podľa komerčných požiadaviek. Odborníci poskytujú tú najlepšiu spoluprácu od kúpy vozidla cez jeho prispôsobenie, predaj, financovanie, ostatné služby, vykonávanie údržby až po opravy. Prispôsobené riešenia na mieru sú v podnikaní zásadné, preto je ponúkaná ukážka kompletnej ponuky a testovacej jazdy.
Získajte viac pohodlia s predplatenými službami Renault a objavte výhody predplatených servisných zmlúv, ktoré vám zaistia nemenné ceny bez ohľadu na vývoj ceny práce a náhradných dielov v priebehu trvania zmluvy. Pre detailnú ponuku všetkých služieb sa obráťte na autorizovanú sieť Renault
Pokračujte na ďalší príspevok »NOVÝ MODEL

Už vieme, ako bude vyzerať nová ŠKODA KODIAQ! Oficiálne skice dopĺňame o návrhy od umelej inteligencie

 • Týždeň pred svetovou premiérou zverejnila Škoda Auto dizajnové skice exteriéru novej generácie modelu Škoda Kodiaq.

   Medzi hlavné novinky patrí skulpturálne tvarovaná predná časť, výrazné hranaté podbehy kolies, kolesá s priemerom 17″ až 20″, robustný zadný nárazník a predné svetlomety Matrix-LED druhej generácie s kryštalickými dizajnovými prvkami 
 • SERVIS

  Čo sa stane so všetkými použitými batériami v autách? Tie nové vydržia oveľa dlhšie, ako sa očakávalo

 • Problém s veľkým množstvom nepoužiteľných batérií nakoniec nie je tak pálčivý, ako kritici spočiatku avizovali.

   Nové generácie batérií vydržia oveľa dlhšie, ale otázku ich ďalšieho života je stále potrebné zodpovedať. Kuriózne je, že používaná batéria dnes môže byť drahšia ako tá čisto nová od automobilky.
 • DOPRAVNÁ PORADŇA / PORUCHA NA DIAĽNICI

  K pokazenému autu na diaľnici zavolala Diaľničnú patrolu, platila aj tak. Chyba však nebola na strane NDS, odťah do servisu nemá kto preplatiť

 • Služby Diaľničnej patroly sú bezplatné, ale nevykonáva všetky služby, ktoré by mohol motorista potrebovať.

   Otázku od čitateľky o poplatkoch za odťah z diaľnice zodpovedala NDS. 
 • Týždeň kontroly a nastavenia svetlometov opäť zadarmo

 • V týždni od 2. 10. do 6. 10. 2023 prebehne jubilejný desiaty ročník medzinárodnej preventívne bezpečnostnej akcie Vidieť a byť videný, ktorá je zameraná na odbornú kontrolu a nastavenie svetlometov motorových vozidiel.

   Zadarmo sa tento rok budú nastavovať svetlomety vozidiel s legálnymi LED svetelnými náhradnými zdrojmi H4 alebo H7. Do projektu je zapojených takmer 100 servisov zo všetkých krajov republiky.