Magazín

Vášeň zvaná F1
Magazín

Vášeň zvaná F1

Hovorí si „najväčší blázon do F1 na Slovensku“. Architekt a spolumajiteľ firmy Auto Group, ktorá sa venuje predaju a servisu vozidiel značky Škoda, VW a čoskoro aj Audi. A fanatik do všetkého, čo sa týka sveta rýchlych monopostov. Martin Filipovič.
Návšteva u klasika
Magazín

Návšteva u klasika

Väčšina z nás vníma automobil ako dopravný prostriedok. Iní v ňom zasa vidia investíciu a pre ďalších predstavuje auto súbor technických fajnôstok. Len málokto si uvedomuje, že od svojho zrodu je automobil aj umeleckým modelom, na ktorom si maliari, grafici a fotografi cibria mieru svojej invencie. Václav Zapadlík nie je výnimkou.
Užiť si jazdu
Magazín

Užiť si jazdu

O Slovenskom automobilovom trhu a najmä o príchode významného nového modelu 308 nám porozprával Stefano Casadio, riaditeľ importérskej spoločnosti Peugeot Slovakia.
Športovosť musí ostať
Magazín

Športovosť musí ostať

Prednedávnom sa nám podarilo získať rozhovor s najvyšším šéfom spoločnosti Honda Motor. Takeo Fukui nám porozprával o stratégii značky v globále, ako aj o jej konkrétnych plánoch.
Individuálny prístup
Magazín

Individuálny prístup

Allianz-Slovenská poisťovňa, a.s. je najväčším hráčom na slovenskom poistnom trhu. Už viac ako tri roky ju vedie Torsten Leue, s ktorým sme sa porozprávali o súčasnom vývoji.
Dobré vyhliadky
Magazín

Dobré vyhliadky

Porsche Slovakia je najstaršou importérskou spoločnosťou na Slovensku. Od jej vzniku v roku 1994 ju viedol Johann Beranek, ktorý nedávno odišiel do zaslúženého dôchodku. Žezlo po ňom prevzal Franz Frühwirth.
Od tradície k pokroku
Magazín

Od tradície k pokroku

Jednou z najtradičnejších značiek, sprevádzajúcich vývoj automobilov, je Bosch. O jej minulosti, prítomnosti a budúcnosti nám porozprával Ing. Pavel Roman, vedúci podnikovej komunikácie Bosch Group ČR a SR.
Cesta hore
Magazín

Cesta hore

Značky Renault a Dacia čakajú aj na našom trhu rušné mesiace, plné očakávania rastu. Potvrdil nám to aj Ing. Richard Evanson, nový generálny riaditeľ spoločnosti Renault Slovensko, s.r.o.

Vybrané články

  1. 1

    TEST Mercedes-AMG EQE 43 4MATIC: Dobrý, lepší, najlepší – ktorý z nich je elektrický Mercedes?