Magazín

Škoda Felicia (1994) © 2019 Škoda Auto
Magazín

Škoda Felicia oslavuje. Toto jej jej 25-ročná história

Pred 25 rokmi, 17. októbra 1994, sa v meste Mladá Boleslav rozbehla sériová výroba modelu ŠKODA FELICIA. Bol to prvý model ŠKODA vyvinutý po vstupe koncernu Volkswagen do tradičnej českej automobilky. Zbieral triumfy na športovom poli a významne zabodoval u zákazníkov: do roku 2001 vzniklo v závodoch Mladá Boleslav, Kvasiny a Vrchlabí viac než 1,4 miliónov vozidiel ŠKODA FELICIA, vrátane verzie FELICIA COMBI, PICKUP, VANPLUS a FUN.
Modely značky KIA, ktoré sa u nás nepredávajú
Magazín

Tieto autá od Kie zrejme nepoznáte, pritom sú to krásne SUV a sedany

Na Slovensko sa nedovážajú všetky modely, ktoré vyrába značka Kia. Nie je to prekvapením, slovenský trh patrí k tomu európskemu a na ňom platia celkom iné pravidlá ako v USA či v Ázii. Nahliadnite s nami do ponuky indickej, čínskej a americkej Kie, máte sa na čo tešiť. Názvy modelov a ich fotografie nájdete vo fotogalérii nižšie.
5 TOP rekordov Toyoty Land Cruiser
Magazín

TOP 5 rekordov Toyoty Land Cruiser

Silné terénne autá toho zvládnu veľa. Ďaleké expedície, náročné preteky, dokonca aj prácu v bani. Sú to výzvy, ktoré ich preveria. Tu je päť zaujímavých rekordov Toyoty Land Cruiser.
FIAT Ducato: Ikona sa vracia
Magazín

Fiat Ducato: Ikona sa vracia

Ak sa pohybujete vo svete dodávok, výraz Ducato poznáte asi najdlhšie. Je to jeden z najstarších, najstabilnejších a zároveň najúspešnejších modelov svojej kategórie. Nová generácia dostala nové motory, prevodovky a asistenčné systémy.