Magazín

Magazín

Poradňa: Nezávislé kúrenie v aute

Máte radi teplotný komfort v aute? Nechcete čakať, kým nabehne v zime kúrenie a najradšej by ste sadali do vopred vykúreného auta? Až 95 percent zákazníkov, ktorí vyskúšali komfort nezávislého kúrenia, si ho dokúpia aj v prípade výmeny auta.
KIA Ceed sedan/liftback je americká KIA FORTE (2020)
Magazín

Celebrity, ktoré vlastnia autá značky KIA

Nie každá známa osobnosť si potrpí na prémiové značky áut, z cien ktorých by sa nám obyčajným ľuďom zatočila hlava. Či už je to podmienené reklamnými aktivitami, za ktoré dostávajú slušný honorár alebo ide o nezištnú kúpu z vlastného presvedčenia, nie je v mnohých prípadoch zrejmé.
Škoda Felicia (1994) © 2019 Škoda Auto
Magazín

Škoda Felicia oslavuje. Toto jej jej 25-ročná história

Pred 25 rokmi, 17. októbra 1994, sa v meste Mladá Boleslav rozbehla sériová výroba modelu ŠKODA FELICIA. Bol to prvý model ŠKODA vyvinutý po vstupe koncernu Volkswagen do tradičnej českej automobilky. Zbieral triumfy na športovom poli a významne zabodoval u zákazníkov: do roku 2001 vzniklo v závodoch Mladá Boleslav, Kvasiny a Vrchlabí viac než 1,4 miliónov vozidiel ŠKODA FELICIA, vrátane verzie FELICIA COMBI, PICKUP, VANPLUS a FUN.
Modely značky KIA, ktoré sa u nás nepredávajú
Magazín

Tieto autá od Kie zrejme nepoznáte, pritom sú to krásne SUV a sedany

Na Slovensko sa nedovážajú všetky modely, ktoré vyrába značka Kia. Nie je to prekvapením, slovenský trh patrí k tomu európskemu a na ňom platia celkom iné pravidlá ako v USA či v Ázii. Nahliadnite s nami do ponuky indickej, čínskej a americkej Kie, máte sa na čo tešiť. Názvy modelov a ich fotografie nájdete vo fotogalérii nižšie.