Aktuality

Seat
Aktuality

Seat

Mimoriadna zľava je pripravená na model Alhambra, ktorý je dostupný už od 4 252 € (128 096 Sk). Lákavá cena platí pre verziu s benzínovým motorom 1.8 vo výbave Reference pri financovaní na tretiny s odpočtom DPH pri prvej splátke. V ponuke je aj atraktívna Ibiza SC. Model s benzínovým motorom 1.4 vo výbave Style stojí 11 085 € (333 947 Sk). Nájdete v nej klimatizáciu, tempomat, palubný počítač, elektricky ovládané okná a aj rádio s CD a MP3 prehrávačom. Päťdverová nová Ibiza s podobnou výbavou stojí 11 750 € (353 981 Sk). Výhodné financovanie je pripravené pre model Exeo a aj jeho kombi verziu ST. Splátky, ktoré budú bez navýšenia, si možno rozdeliť až na štyri roky. Exeo tak môže byť vaše už od 5 000 € (150 630 Sk). Pre viac informácií kliknite na stránku importéra.
Subaru
Aktuality

Subaru

Japonská značka Subaru ponúka nový Outback od 36 990 € (1 114 361 Sk), čo je zároveň základná cena predchádzajúcej generácie. Na výber sú benzínové aj naftové verzie. Výbava je bohatá, štandardne vo vozidle nájdete automatickú dvojzónovú klimatizáciu, tempomat, xenonóvé svetlomety či ESP. Presne 30 kusov modelu Forester pripravilo Subaru o 19 % lacnejšie. Záujemcovia ho môžu mať v garáži od 25 202 € (759 226 Sk). Akciová ponuka platí do konca roka. Pre viac informácií kliknite na stránku importéra.
Suzuki
Aktuality

Suzuki

V akciovej ponuke značky Suzuki nájdete faceliftom vylepšený päťdverový model SX4. Už za 11 111 € si je možné kúpiť benzínovú verziu 1.5 s pohonom predných kolies, ku ktorej navyše dostanete povinné zlmuvné poistenie na 3 roky zadarmo (prvých 250 kusov). Poteší aj výbava, ktorá zahŕňa klimatizáciu, elektricky ovládané predné okná a vonkajšie spätné zrkadlá (vyhrievané), rádio s CD a MP3 či centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním. Rovnaká cena platí aj pre verziu sedan s podobnou výbavou, ktorú poháňa benzínová jednašestka. Pre viac informácií kliknite na stránku importéra.
Škoda
Aktuality

Škoda

Milý reklamný spot s deťmi avizuje akciovú ponuku Family, ktorú značka Škoda pripravila na modely Fabia Combi, Octavia Tour a Roomster. Fabia Combi začína na cene 9 079 € (273 514 Sk) a nechýbajú v nej štyri airbagy, klimatizácia, elektricky ovládané okná vpredu alebo centrálne zamykanie. V ponuke sú aj verzie N1 s možnosťou odpočtu DPH bez deliacej mreže. To platí aj pre model Octavia Tour. Jeho základná cena bola stanovená na 10 979 € (330 753 Sk), pričom výbava obsahuje napríklad elektricky ovládané predné okná, klimatizáciu či rádio s CD. Roomster stojí 10 279 € (309 665 Sk) a je tiež dostupný ako N1 bez mreže. Pri všetkých modeloch môžete využiť aj značkové financovanie na tretiny. Pre viac informácií kliknite na stránku importéra.
Toyota
Aktuality

Toyota

V akciovej ponuke značky Toyota môžete nájsť faceliftovaný Yaris, ktorý v päťdverovej verzii s benzínovým motorom 1.0 VVT-i stojí 9 990 € (300 959 Sk). Vo výbave pritom nechýba manuálna klimatizácia, elektricky ovládané predné okná, rádio s CD, MP3 a WMA prehrávačom či zadné parkovacie senzory. K autu si je možné dokúpiť zimné pneumatiky na zliatinových diskoch za akciovú cenu 99 € (2 983 Sk).Kompakntý Auris s benzínovým motorom 1.33 VVT-i kúpite už od 12 990 € (391 337 Sk). Pre viac informácií kliknite na stránku importéra.
Maybach Landaulet
Aktuality

Maybach Landaulet

Luxusu nikdy nie je dosť a najlepšie je užiť si ho na čerstvom vzduchu. Maybach strhol strechu na zadnej časti svojej limuzíny a predstavil koncept Landaulet.
Cadillac CTS: Západný vietor
Aktuality

Cadillac CTS: Západný vietor

Cadillac, prémiová značka koncernu GM, chce pokračovať v celosvetovej expanzii. Pomôcť jej pri tom má nová generácia modelu CTS, s ktorou sme sa zoznámili v Lisabone.
Formula 1: Nečakaný majster
Aktuality

Formula 1: Nečakaný majster

Tohoročný šampionát F1 pozná svojich majstrov. Viac než manévre na trati však opäť rozhodovala taktika a technické problémy. Hoci sa to počas sezóny nezdalo reálne, oba tituly nakoniec putujú do Maranella.
Seat otvoril nové centrum dizajnu
Aktuality

Seat otvoril nové centrum dizajnu

Španielska automobilová základňa v Martorelli sa rozšírila o nové globálne centrum dizajn. Nová budova je súčasťou technického centra Seatu, jedného z najmodernejších takýchto centier na svete.
Kia Borrego
Aktuality

Kia Borrego

Kia oznámila meno nového väčšieho SUV, ktoré sa verejnosti oficiálne ukáže na autosalóne v Detroite.
Ford Mustang Bullitt
Aktuality

Ford Mustang Bullitt

Jedna z najslávnejších a najlepších filmových naháňačiek by mohla znova ožiť. Ford predstavil nástupcu jedného z jej aktérov, Mustang Bullitt.
BMW 1 Coupé: Let's dance
Aktuality

BMW 1 Coupé: Let's dance

Nové BMW radu 1 Coupé nezaprie v sebe športového ducha. Punc výnimočnosti vo svojej triede mu zabezpečuje pohon zadných kolies. Správanie tohto malého dravca sme si odskúšali na pustom švédskom ostrove s názvom Gotland.
Matador a Continental: Strategické puto
Aktuality

Matador a Continental: Strategické puto

Vzájomná spolupráca nemeckej spoločnosti Continental AG a púchovského Matadoru sa naďalej prehlbuje. Po spoločnej výrobe plášťov pre nákladné vozidlá dôjde k spojeniu ďalších organizačných zložiek. Čo toto partnerstvo prinesie?