Magazín

Nové batérie do motocyklov Bike Bull v špičkovej kvalite / Silný štart motocyklovej sezóny je so spoločnosťou Banner úspech

S novými motocyklovými batériami Bike Bull GEL od spoločnosti Banner sa môže motorkárska sezóna poriadne rozbehnúť: Šesť nových typov batérií sa vyznačuje najvyššou odolnosťou voči vibráciám a cyklom v kombinácii s absolútnym zabezpečením proti úniku.

Vďaka svojej inovatívnej technológii sú batérie už vopred nabité a možno ich okamžite použiť. To znamená, že nie je potrebná žiadna manipulácia s kyselinou ani ďalšie dobíjanie.

Pokrytie trhu s viac ako 2 600 ďalšími aplikáciami

Rozšírenie sortimentu povedie v roku 2023 k pokrytiu trhu viac ako 2 600 ďalšími aplikáciami vo vozidlách pre motocykle, motorové bicykle, mopedy a skútre. Okrem toho sa nové batérie Bike Bull GEL používajú v štvorkolkách/štvorkolesových vozidlách, vodných skútroch a záhradných traktoroch.

„Naši zákazníci a partneri sa môžu tešiť na spoľahlivé a výkonné batérie pre dvojkolesové vozidlá, ktoré možno ideálne použiť aj v oblasti štart-stop,“ zdôrazňuje Andreas Bawart, obchodný riaditeľ skupiny Banner.

Nové typy batérií pre dvojkolesové vozidlá je teraz možné zakúpiť v rôznych veľkostiach a kapacitách u autorizovaných predajcov a dielní. Tie budú v budúcnosti pokrývať takmer 95 percent európskej populácie dvojkolesových vozidiel. 

Najmä v segmente motorových skútrov sú systémy automatického štart-stop čoraz bežnejšie

Do roku 2025 by sa na globálny trh dvojkolesových vozidiel malo dostať okolo 75 miliónov kusov pre motocykle všetkých typov. Dopyt po úsporných dvojkolesových vozidlách s technológiou štart-stop povedie k ďalšiemu zvyšovaniu objemu predaja motocyklových batérií. Nové vládne smernice na zníženie spotreby paliva a emisií CO2 posúvajú trend týmto smerom. U outdoorových milovníkov prírody bodujú batérie pre dvojkolesové vozidlá Banner aj osvedčeným recyklačným cyklom.