Jej slávny otec strávil 40 rokov v prilbe F1 a ona nevie zavrieť ani kufor auta!

10.04.2018
Je krásna a rozprávkovo bohatá vďaka svojmu otcovi Berniemu Ecclestonovi, bývalému šéfovi F1. Vlastní parádnu zbierku tých najluxusnejších áut. Problém však je, že ich nevie používať. Hoci jej otec sa v aute doslova narodil a prežil pri nich celý život, jeho dcéru ich naučil iba kupovať.
Tamara Ecclestone a jej rozprávkový život za volantom

Tamara s otcom Berniem v Alpách.

Tamaru Ecclestone poznáme skôr ako hviezdu televíznej reality šou. Svoj bohatý život propaguje aj online, kde sa chváli svojím luxusným životom a perlí o tom, čo všetko si jej otec môže za svoje milióny dovoliť kúpiť. Pokojne aj horu v Alpách, na ktorú jeho vnučka ukáže.

Tamara sa narodila v Miláne, v meste módy, je modelkou aj televíznou moderátorkou. Väčšinu svojho života však trávi v Londýne. Moderuje rôzne akcie, aj automobilové preteky. Veď, kto by odmietol dcéru veľkého Bernieho!

Tamara Ecclestone a jej rozprávkový život za volantom

Zabuchnutý záves, kam sa tak ponáhľa?

Medzi jej obľúbeného automobilové kúsky patrí Ferrari 599 GTO, ktorého kufor je pre ňu veľkou neznámou a vie doň zabuchnúť aj záves a ťahať ho za sebou po meste. Zo svojho Lamborghini Aventadora LP 700-4 sa jej zase ťažko horko-ťažko vystupuje.

Tamara Ecclestone a jej rozprávkový život za volantom

Skloniť hlavu a hlavne sa nebuchnúť!

Zdroj: celebritycarsblog.com